Způsobů, jak ušetřit peníze, je v dnešní době mnoho. Můžete méně jíst, hůře se oblékat, nejezdit na dovolenou… je tu však i jeden způsob, díky kterému Vás bude šetření peněz skutečně bavit a díky kterému si nadto můžete i rozšířit svoje obzory. Jedná se o fenomén poslední doby, a to o specializované internetové stránky se slevami, neboli o tzv. slevové portály.

O co se vlastně v případě slevových portálů jedná?

Princip fungování slevových portálů je ve skutečnosti velmi jednoduchý. Na internetových stránkách je vystavena nabídka akčních slev prodejců zboží, zprostředkovatelů služeb a jiných inzerentů, z nichž si mohou návštěvníci, tj. potenciální zákazníci libovolně vybírat. Postup je tedy fakticky úplně stejný jako např. v supermarketu v případě zlevněných potravin. Návštěvníci mohou koupit jeden, pět nebo třeba dvacet kusů zlevněných nabízených produktů, vše na základě své úvahy, bez nutnosti jakékoli povinné registrace či úhrady vstupních poplatků apod.

Někteří z návštěvníků stránek se mohou ptát, proč je takovéto nakupování vlastně tak výhodné a zda se někde neskrývá nějaký háček? Odpověď zní, ne, neskrývá, neboť jde o obchod výhodný pro všechny zúčastněné strany a z tohoto důvodu se opravdu není třeba bát jakýchkoli podfuků. Inzerenti, tj. prodejci a zprostředkovatelé, vystavováním zboží na známých slevových portálech poskytují svému zboží určitou formu reklamy, díky čemuž se stávají jejich produkty lépe prodejnými (i mimo slevové portály, jedná se o tzv. princip product placement), a nadto si tím též zajišťují odbyt pro jimi nabízené produkty; zákazníci naopak mohou díky prodejci nabízeným slevovým kupónům a akcím dosáhnout na zajímavé slevy a jiná zvýhodnění; v neposlední řadě nelze současně pominout ani provizi slevových portálů. Jinými slovy, jedná se tedy o symbiotický vztah, na základě něhož mohou slevové portály úspěšně existovat.

Jak výhodně nakupovat?
Na slevových portálech lze v současné době nalézt produkty všech možných typů, od lyžařského vybavení po zvýhodněné návštěvy kosmetických salónů. Nabízené slevové akce jsou zpravidla přehledně uspořádávány do jednotlivých kategorií, podle toho, kam lze konkrétní slevu nejlépe zařadit (tj. např. slevové kupóny do restaurací, nabídky hotelových pobytů, akční tipy apod.). Vhodné je v tomto ohledu zmínit, že každá z inzerovaných nabídek má zpravidla omezenou dobu trvání, případně je limitovaná nabízeným množstvím produktů a proto se nemusí vyplatit nechávat nákup Vámi vybrané slevy na poslední chvíli. Proto, aby některá z nabídek neunikla Vaší pozornosti, nabízí slevové portály možnost zasílání novinek o inzerovaných akcích bezplatně, prostřednictvím Vámi zadané e-mailové adresy. Díky tomu nejen že budete o aktuálních slevách vždy informováni, ale také nepromeškáte skončení nabídky ještě předtím, než si vybraný produkt stihnete zakoupit.

Malé shrnutí na závěr
Aneb jak výhody slevových portálů maximalizovat. Postup je snadný, stačí si jen vybrat některý z kvalitních slevových portálů, zaregistrovat se k pravidelnému odběru novinek dle Vámi specifikovaných kritérií, tak aby Vám žádná z exkluzivních nabídek slevového portálu neunikla a pak již jen vybírat a nakupovat dle vlastního uvážení. Ostatně, neříká se nadarmo, že, „kdo šetří, má za tři,“. V případě nakupování na slevových portálech přitom toto pravidlo platí dvojnásob. Objevte proto kouzlo zlevněného nakupování i Vy.

Zdroj: www.vouchercloud.cz

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..