Splnit si sen o vlastním bydlení patří mezi nejkrásnější životní přání, nejen vánoční. Ale právě letos před Vánoci se může splnit, protože v nabídce je ještě několik jednotek v rámci developerského projektu Byty u parku na pražském Žižkově. Za realizací stojí renomovaná společnost Metrostav Development, která v lokalitě vybudovala bytové domy v rámci předešlých etap výstavby. V čem je tento projekt jedinečný a proč koupit byt právě zde?

Takřka tři stovky moderních jednotek

Oblast horního Žižkova zažívá v posledních dvou dekádách nebývalý rozkvět, během kterého vyrostly bytové domy v ulicích Na Vackově, Olgy Havlové a Rixdorfská. Nové rodinné bydlení na pražském Žižkově se právě dokončuje podél ulice Malešická, kde vyrostlo jedenáct bytových domů s celkovým počtem 272 bytových jednotek o různých dispozičních řešeních. V současné chvíli zbývají v katalogu garsonky, 2+kk, 3+kk a 4+kk s terasou, lodžií nebo předzahrádkou. Předpokládané předávání bytů je naplánováno na začátek roku 2023.

S výhledem do zeleně místního parku

Život není jen práce a dojíždění do satelitu nebo do některé z obcí v okolí metropole. Právě dostupnost je největší výhodou volných bytů na Praze 3. Žádné strastiplné dojíždění, žádné kolony. Byty u parku jsou maximálně dostupné veřejnou dopravou, autobus staví nedaleko a během několika málo minut může být každý na jakékoli lince pražského metra. A co víc, projekt je strategicky umístěný hned vedle parku, do kterého je z oken, balkonů nebo teras překrásný výhled. Co víc si přát?

Za sportem i kulturou každý den

Možnosti vyžití? Zřejmě neexistuje lepší výběr než Praha 3, kde se nachází množství sportovišť a sportovních klubů či posiloven, v létě funguje koupaliště Pražačka, naopak v zimě ledová plocha pod žižkovskou věží. A za kulturou mohou zájemci vyrazit každodenně, protože třetí městská část je domovem oblíbených divadelních scén včetně Žižkovského divadla Járy Cimrmana, Divadla Ponec nebo artového kina Aero, kde se promítají nezávislé nebo oceňované filmy od světových tvůrců.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *