Když se řekne Vackov, mnozí obyvatelé Prahy zpozorní. Jedná se totiž o velmi oblíbenou horní část Žižkova, kde v posledních letech probíhala mohutná výstavba. Po přestávce nyní přišla na řadu další etapa, která nabídne bydlení stovkám rodin. Společnost Metrostav Development již zahájila prodej bytů z katalogu, který celkově čítá 232 položek. Asi čtvrtina už své majitele našla, který byt si vyberete vy a proč koupit nemovitost v této lokalitě?

Trojka jako jednička

Byly doby, kdy bylo lepší se Žižkovu vyhnout. Ne nadarmo vznikaly dokonce o místní galérce pověry. V posledních dvaceti letech se tato městská část proměnila v pulzující čtvrť, z trojky se stala naprostá jednička. Důvodem změny je nejen rozvoj infrastruktury, ale také mohutná bytová výstavba v ulicích Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové. V té stávající etapě se právě v těchto místech počítá se čtyřmi novými bytovými domy, které zapadají do konceptu metropolitního životního stylu a nabízejí kvalitní bydlení pro rodinu na Žižkově.

Široký výběr dispozic

Jaké byty se nabízí v rámci tohoto developerského projektu? Garsonky pro jednotlivce i několikapokojové byty pro rodiny s dětmi. Domy jsou usazené mezi ulicemi Malešická a Olgy Havlové s byty od 1+kk po 5+kk, které jsou včetně terasy, balkonu nebo předzahrádky. Většina má k dispozici také sklepní komoru nebo kóji, parkování je možné ve vlastním zakoupeném stání v podzemí. Ale auto v této lokalitě není ani třeba, protože je perfektně dostupná městskou veřejnou dopravou. Mezi stěžejní výhody patří blízkost parku i veškerá sociální a občanská vybavenost v okolí.

Příjemné bydlení blízko centra

Skvělá lokalita, výborná dostupnost a vysoké standardy v ceně, přesto výčet benefitů stále nekončí. Žižkov totiž navíc umí žít. Je zaslíbený nadšeným sportovcům, kteří mohou využít množství parků, sportovišť, sportovních a fitness klubů, ale třetí pražská část nezklame ani milovníky kultury. Místní divadla a hudební scény patří mezi nejlepší v Praze, kino Aero nemá dokonce obdoby snad v celé České republice.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *