Hledáte ideální pracovní předsevzetí do nového roku? Nedávejte si konkrétní cíle, spíše se snažte podpořit svou kreativitu a chuť do práce nenásilným způsobem. Leckdy stačí malá změna a náš mozek začne fungovat ve zcela jiné rovině. Nevěříte? Přečtěte si o tom.

Podíváme-li se na celou situaci maximálně kriticky, pak populární minimalistické trendy předchozích let udělaly radost snad jen uklízečkám. Hladké rovné plochy nevyžadovaly příliš práce. Ovšem člověk není na takové prostředí zvyklý – právě proto se mnohem uvolněněji cítíme venku na louce než v kóji s malými okny. A co s tím mají společného kancelářské trendy?

Moderní jsou obloučky a výrazné textury

Podívejme se na klasické kancelářské nebo jídelní stoly. Jejich úkolem je přesně zapadnout do rohů místností a rozdělit prostor na několik přesných částí. Ale nejrůznější obloučky a oblé tvary působí mnohem přirozeněji. A navíc se o ně nemůžeme zranit při nešikovném průchodu.

IN je stále jednobarevnost, ovšem pokud možno roztříštěná malými či naopak nadrozměrnými detaily. Klasické kancelářské židle tak mohou vašim očím nabídnout třeba vysokou opěrku s výraznou texturou nebo jemně vykroužené područky z netradičních materiálů – například dřeva.

Návrat k přírodě jako úkol číslo jedna

A když už mluvíme o přírodě… Dbejte na to, aby se vaše kancelářské či konferenční židle vymanily z tradiční unylé šedivosti a vsadily spíše na zemitější tóny. Už teple zbarvená hnědá je velkým krokem vpřed, a pokud se odvážíte sáhnout třeba po hořčicově žluté či aktuálně módní kobaltové, vnesete do své kanceláře zase o kousek víc neformálnosti. To vašemu pracovnímu výkonu jen a jen prospěje.

Zajímá vás víc? Vyzkoušejte e-shop Primazidle.cz, kde současným trendům opravdu rozumí. V nabídce najdete třeba i sedací vaky, dětské židle nebo vybavení do kuchyně. Vyberte si pro sebe jen to nejlepší se zárukou rychlého dodání i skvělé ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *