Apartment Interior Design Indoors  - ChaoTechin / Pixabay

Máte dojem, že v oblasti komfortního spánku už není možné dosáhnout vyšší mety? Naše novinky vás přesvědčí o opaku. Stačí si jen vybrat tu, která se vám zalíbí nejvíce.

V hlavní roli matrace

Jen málokdy si pohodlí ložnice užíváme samostatně. Mnohem častěji svou postel sdílíme s partnerem. Důležité je proto vybrat matrace, které pohltí veškeré převalování a další nepříjemné pohyby, jež by vás mohly uprostřed spánku nechtěně vyrušit.

Hledejte zejména studenou, línou či PUR pěnu, jež se vám co do svého tvaru maximálně přizpůsobí, ale během dne se opět vrátí do své původní podoby. Nehrozí tak vznik proleželých míst a prohlubní. A velmi užitečné mohou být v tomto směru i krycí nebo vyrovnávací matrace. Říká se jim také topper a pomohou vám například překrýt mezeru mezi matracemi, vylepšit přistýlku pro návštěvy apod.

Poznejte výhody anatomického tvarování

Máme samozřejmě na mysli polštáře. Paměťová pěna, která je tvoří, pomůže zmírnit nežádoucí tlak na vaši krční páteř a poskytne vám kompletní oporu všude tam, kde ji potřebujete. Pěna reaguje na vaši tělesnou teplotu, jež aktivuje její přizpůsobivost. Jde tedy o postupný proces, vyhovující těm nejvyšším nárokům na komfort. Pak už zbývá vaše anatomické polštáře doplnit například o kvalitní přikrývky z dutého vlákna a příjemný spánek je zaručen.

Aby byla postel příjemná i na omak

A na žádné matraci samozřejmě nesmí chybět ani prostěradla. Aktuálně katalogům ložního prádla vévodí jersey a určitě to tak ještě nějaký čas zůstane. Jde totiž o velmi hladkou a příjemnou bavlněnou pleteninu. Nemačká se a všitá guma navíc umožňuje snadné povlékání i svlékání.

A určitě vás potěší i pestrý výběr barev. Objevte ho na příkladu specialistů v e-shopu Vesna.cz. Jde o českou kvalitu, prověřenou už od roku 1994. Chcete prvotřídní zboží, bohatou nabídku a přívětivé ceny? Pak jste tady zaručeně správně.

Villa Bedroom Modern Design - 纹叶 / Pixabay
纹叶 / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *