Pracujete v kanceláři? Pak vám určitě záleží na praktičnosti  a pohodlnosti tohoto prostoru. Ty by však měly jít ruku v ruce i s elegantním vzhledem. Ovšem spojit obě kritéria není právě jednoduché.

Prvním bodem vašeho zájmu by měl být kancelářský nábytek. Pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího, stačí se držet prověřených rad a tipů.

V hlavní roli materiál

Tím prvním, co je třeba při nákupu vybavení do kanceláře vzít v úvahu, jsou určitě použité materiály. Kancelářský stůl musí mít silnou horní desku a to samé platí i u skříní, botníků apod. Ve hře je životnost i dlouhá odolnost takového modelu. Nejdražší nábytek je samozřejmě vyroben z masivu, tedy z čistého surového dřeva.

Levnější variantu pak představují MDF desky, dřevotříska apod. Můžete jít cestou nadčasového vybavení nebo vsadit naopak na pravidelnou obnovu, jdoucí ruku v ruce se současnými trendy. To vezměte rovněž v úvahu, protože jinak se zařizuje kancelář, kam mají přístup pouze pracovnici, a jinak ta, určená pro setkávání s klienty.

Vybíráme zařízení kanceláře – zn. bez přešlapů

Zaostřeno na kancelářský stůl

U vašeho pracovního místa vezměte v potaz jeho výšku i jeho velikost. Pro všechny, kteří se při práci neobjedou bez množství dokumentů a dalších materiálů, doporučujeme nábytek s velkým úložným prostorem. Naopak pro milovníky notebooku jsou samozřejmě k mání i mnohem menší řešení.

Pravou rukou stolu je pak kancelářská skříň. Díky svému designu vám může pomoci cítit se v práci dobře. Agresivní vystupující rohy a tmavé barvy inspirativní prostředí k práci rozhodně nevytvoří. V ideálním případě vsaďte na to, co se líbí vám, a nezáleží na tom, zda vám lépe na duši udělá klasický dřevěný dekor nebo spíše moderní lesklé řešení.

Kde vybírat? Vsaďte na on-line nákupy

V otázce kancelářského nábytku nebývá nejspolehlivější místní truhlář ani hobbymarket. Mnohem lepší je sázka na specializované obchody, nabízející množství možných řešení a variant. Fotografie bývají mnohem názornější než popisky v katalozích a snadno si tak uděláte představu o skutečných rozměrech i vhodném zasazení do stávajícího interiéru. Vyzkoušejte to třeba v e-shopu AJprodukty.cz.

Kde vybírat? Vsaďte na on-line nákupy
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *