Efektivita spočívá v co nejlepším využití dostupných zdrojů a je důležitá pro všechny firmy i jednotlivce. Lze ji zvýšit mnoha způsoby, ale dnes se zaměříme na pracovní prostředí.

Takový pracovní stůl z masivu neboli dřevěný pracovní stůl je velmi univerzální a ideální pro jakoukoli náročnou práci. V článku jsme se zabývali hlavními výhodami dřevěných pracovních stolů v rámci vašeho pracovního prostoru.

Přidaný úložný prostor

Masivní pracovní stůl často má navíc schopnost poskytnout další prostor. Díky přídavným policím a deskám zvyšují prostor a jsou určeny k ukládání potřebných dokumentů či pracovních pomůcek, které by vám jinak mohou překážet na jiných místech. Výsledkem je tedy organizovanější a uklizenější pracovní prostor.

Originální industriální design

Charakteristickým znakem industriálních pracovních stolů je funkčnost. V mnoha případech to znamená jednoduchý design, který zahrnuje pouze základní prvky. Například dřevěný pracovní stůl může mít jednoduchou dřevěnou desku a kovovou základnu s úložnou policí pod ní.

Industriální styl, ačkoli se vyznačuje přímočarými návrhy a jednoduchými formami, je složitější a tajemnější. I přesto může být design industriálního pracovního stolu velmi jednoduchý a kontext může být tím, co jej ozvláštní a vyzdvihne jeho styl.

Dřevěný nábytek zvyšuje produktivitu

Produktivita je pro úspěšné podnikání zásadní, a proto zaměstnavatelé či jednotlivci hledají způsoby, jak vytvořit prostředí, které přirozeně zvyšuje úroveň produktivity. Šťastný, zdravý a spokojený člověk bude pracovat pilněji než ten, kdo se ve svém pracovním prostředí necítí dobře.

Studie prokázaly, že produktivita se zvyšuje (přibližně o 15 %), pokud je do kancelářských prostor zabudován dřevěný nábytek, protože zvyšuje náladu, snižuje úroveň stresu a v podstatě zvyšuje kvalitu a rychlost práce v daném prostoru.

Stoly MAJSTRŠTYCH

Rodinná firma MAJSTRŠTYCH nabízí industriální pracovní stoly, které budou vyhovovat vám i vašim pracovním požadavkům. Např. dřevěný pracovní stůl Orlovec je postaven na stabilní konstrukcí čtyř rohových nohou a na první pohled si všimnete mnoha zajímavých designových i funkčních prvků.

Kovové nohy industriálního pracovního stolu jsou vyrobeny z oceli zafrézovány do desky stolu. Industriální pracovní stůl tak působí jako celek kompaktně, elegantně a zároveň je velmi praktický. Kotvící prvky pracovního stolu jsou zapuštěny do dřeva a stůl tak vypadá velice moderně.

Při použití nejkvalitnějšího českého dřeva jsou naše dřevěné pracovní stoly ideálním společníkem pro každého profesionála. Každá lamela je hoblovaná tak, aby vytvořila rovnou hladkou pracovní plochu s deskou. Díky řadě rozměrů na míru a dodatečné možnosti gravírování může váš pracovní stůl skutečně obstát ve zkoušce času.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *