Vyrostou na neobvyklém místě v jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí, budou se chlubit unikátním řešením, prostornými byty a nabídnou klid, blízkost obchodů, škol, školek i přírody. Inspirujte se, třeba právě vy nyní najdete nové místo pro spokojený život celé vaší rodiny.

Unikátní místo a originální řešení

Svažitý terén není zrovna ideální místo pro stavbu domu, protože si vyžaduje nákladné a do detailu promyšlené řešení. Pro architekty z Arx Studia se ale právě netradiční terén stal obrovskou výzvou, kterou dokázali naplnit a vymysleli projekt, který perfektně splňuje nejvyšší nároky na moderní bydlení. Ve svažitém terénů na Michelské stráni vyrostou hned 3 bytové domy, které se terénem budou klikatit jako had, právě proto projekt získal název Rezidence Hadovitá. V domech budou k dispozici světlé byty s dispozičním řešením 2+kk, 3+kk a 4+kk, ideální pro rodiny s dětmi.

Lokalita a minimalistické řešení jako veliké výhody

Moderní byty v Praze vzniknou v místě, odkud je to všude kousek. Nedaleko jsou zastávky MHD, školy, školky, obchody, lékaři i restaurace. Nechybí ani spojení s přírodou – jen několika minutová procházka vás dovede k oblíbenému Baarově parku s multifunkčním hřištěm a daleko to není ani ke Kunratickému lesu.

Byty budou připraveny k okamžitému nastěhování. Architekti je navrhli v minimalistickém stylu, zdobí je podlaha s dubovým dekorem, bílé dveře a koupelna v jemných tónech. Vše je navrženo tak, abyste si případně byt mohli vyzdobit ve vlastním stylu a nebylo to pro vás obtížné.

Jednejte včas!

Prodej bytů ideálních pro rodinné bydlení v Praze Michli byl již zahájen, v první budově jsou již téměř všechny prodány. Pokud vás projekt oslovil, moc dlouho s koupí neotálejte. Nejdříve si musíte zjistit možnosti hypotéky a poté jednat s prodejcem. I on vám může zajistit výhodné financování. Na co si při vyřizování hypotéky dát pozor? Čtěte zde.

Tip na perfektní rodinné bydlení na prestižní adrese v Praze
Tip na perfektní rodinné bydlení na prestižní adrese v Praze
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *