Mohlo by se zdát, že práce stěhováka je vlastně docela snadná; stačí vypracované svaly, pár hodin času a výdělek je na světě. Ale s tím, jak se náš svět otevírá stále novým možnostem, začíná být i toto zdánlivě jednoduché povolání plné nevšedních výzev.

Až za vrcholky hor aneb stěhování po Evropě

Dnes už není nijak výjimečné pracovat v zahraničí nebo trávit důchod v prosluněné vilce ve Španělsku. Je však přirozené, že v takových chvílích chceme být obklopeni věcmi, které známe a milujeme. Kupovat vše nové na místě by se také mohlo nečekaně prodražit a zkomplikovat, zvláště budete-li trvat na některých typicky českých předmětech – třeba starožitné komodě po babičce.

Tip pro čtenáře: Stěhujete se do hlavního města? Své kvalitní služby vám nabídne stěhovaní Praha.

Mezinárodní stěhování dokáže tento problém snadno vyřešit. Díky dobrému plánování se vaše rodinné dědictví nepoškodí ani při delším transportu a vše proběhne maximálně hadce od naložení první krabice až po definitivní vybalení nábytku přímo na místě. Pokud si při balení takového množství nevěříte, vsaďte na spolehlivou firmu, jejíž pracovníci provedou dodatečné zajištění ochrany předmětů přímo na místě. Použití dostatečného množství bublinkové fólie nejlépe v několika vrstvách zajistí bezpečí i starožitným hodinám z dědečkova pokoje nebo vaší sbírce starých rukopisů.

Při výběru vhodné stěhovací firmy dbejte i na další parametry. Měla by umět zajistit také:

  • s úředními formalitami nezbytnými ke stěhování
  • s pojištěním nákladu
  • se zajištěním bezpečného místa pro uložení věcí
  • výběrem nejvhodnějšího typu dopravy (kontejnery, letecky apod.)

Vyklízení bytu nebo sklepa? Žádný problém!

Zatímco dříve byla půda plná vyřazený věcí „které by se ještě mohly hodit“ doslova pokladem, dnes je spíš nepříjemnou přítěží. Ať už jste zdědili dům po babičce nebo jen potřebujete vyklidit sklep po nepřizpůsobivých nájemnících, určitě se nevyplatí utrácet na tom svůj cenný čas. Odborná firma zařídí vše v rekordním čase.

Ví, co je třeba obstarat, jak si nejrychleji poradit s likvidací zdánlivě nesourodé směsi věcí, i jaká jsou pravidla pro odevzdání nábytku na sběrný dvůr. Nemusíte nic shánět ani zjišťovat. Například na Stěhování-kvalitně.cz se profesionálně postarají o vyklízení Praha. Předem vám zdarma vyhotoví kalkulaci ceny práce, zbaví se nebezpečných odpadů a přesně dodrží stanovený harmonogram.  Zajistí i vyklízení kanceláří a dalších komerčních prostor. Zajistí vše, co je třeba k vaší maximální spokojenosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *