lamp, light, hand

V oblasti interiérového designu se stále více zdůrazňuje význam osvětlení a jeho role ve vytváření správné atmosféry. V souvislosti s tím roste poptávka po osvětlení na zakázku, s nímž si můžete nechat vytvořit svítidla, která budou perfektně ladit s designem vašeho interiéru. Pojďte se s námi podívat na 6 trendů, jimiž se při navrhování osvětlení můžete inspirovat.

Minimalistický design

V poslední době je stále oblíbenější minimalistický design osvětlení. Jednoduché tvary, čisté linie a neutrální barvy jsou přitom jeho významnými prvky. Minimalistické osvětlení na zakázku totiž vytváří elegantní a moderní vzhled, který se snadno začlení do různých interiérů.

Přírodní materiály

Osvětlení vyrobené z přírodních materiálů, jako je dřevo, sklo nebo ratan, působí mnohem přirozeněji. Všechny zmíněné materiály přinášejí do prostoru příjemnou atmosféru a teplo. Kombinace přírodních materiálů s moderním designem navíc vytváří jedinečnou kombinaci.

Výstřední osvětlení

Nápadité a výrazné osvětlení na zakázku, které v některých případech působí až extravagantně, oceníte zejména v minimalistických interiérech. Často se setkáte s tím, že osvětlení disponuje různými tvary, neobvyklými barvami nebo netradičním uspořádáním.

Inteligentní ovládání

S rozvojem technologií je stále běžnější používání inteligentního ovládání osvětlení. Díky moderním systémům můžete mít plnou kontrolu nad osvětlením pomocí mobilních aplikací nebo hlasových asistentů. Můžete si nastavit různé scény, regulovat intenzitu světla nebo dokonce synchronizovat osvětlení s hudbou či televizí.

Ekologická a energeticky úsporná osvětlení

V době rostoucího povědomí o životním prostředí se velké popularitě těší minimalistická a ekologická svítidla. Volba LED osvětlení s nízkou spotřebou energie je jedním z nejlepších způsobů, jak snížit spotřebu, aniž byste museli nějak zvlášť snížit kvalitu osvětlení uvnitř interiéru.

Pokud si chcete nechat vytvořit osvětlení na zakázku můžete se obrátit na firmu BohemiaDesign.com – více se o ní dozvíte zde https://www.bohemia-design.com/c/zarovky. Na jejím e-shopu naleznete širokou škálu designů, materiálů a možností personalizace osvětlení. Na firmu se však můžete obrátit i se zcela individuálními požadavky, jimž se pokusí vyhovět do posledního detailu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *