Carpet Orient Pattern  - Semevent / Pixabay

Jde o vybavení, jehož přednosti prověřilo už několik generací. Umí zaujmout. A to nejenom jako exotický solitér, ale i jako součást moderně zařízené domácnosti. A dopřát si ho můžete i u nás v ČR.

Pokud chcete vsadit na nějaký zajímavý styl v bydlení, zvolte ten perský – koberec je v jeho případě rozhodně nezbytným MUST HAVE. Nabízí totiž obrovskou paletu barev a vzorů, díky níž si snadno vyberete přesně takový kousek, který bude dokonale vyhovovat všem vašim představám a přáním.

Zahoďte své představy o „pravých peršanech“

A nenechte se mýlit – perský koberec, to není jen křiklavý ornament, jez se ve složitých smyčkách a elipsách vine po jednobarevném podkladu. Naopak. Moderní koberce v tomto stylu toho dokáží nabídnout mnohem, ale mnohem víc.

Na první pohled tak nikdo nepozná, že máte doma tohoto exotického krasavce. Na správnou stopu může vaše návštěvníky přivést až detailnější pohled. To však nic nemění na kvalitě,  s jakou jsou tyto funkční dekorace do domácnosti vyráběny.

Možná je ruční i strojová výroba

Ještě donedávna se všechny perské koberce vázaly ručně. To však už samozřejmě dávno není pravda. A díky tomu se cenově přiblížily i lidem, kteří by si je ještě před několika lety nemohli dovolit. Nezáleží však na tom, zda jejich výroba probíhá v řemeslnické dílně nebo  v malém rodinném přístavku. Na vstupních surovinách se nic nemění.

Ve hře je tak výhradně bavlna, vlna a hedvábí. Žádná syntetika ani nic podobného! Takový koberec se dokonale prozradí na první dotek. Ve hře je ovšem i vysoká odolnost, daná jak vysokou hustotou tkaní, tak i finální úpravou textilií.

Svůj nový perský koberec můžete zatěžovat zcela stejně, jako jakýkoliv jiný. Udělá vám skvělou společnost v předsíni i v obývacím pokoji. A kde si vybrat ten svůj? Nakoukněte ke specialistům na stránky Buchara.cz. Certifikát původu je tady samozřejmostí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *