Dát o sobě vědět je vždy důležité. A to nejenom ve sportu. Ovšem právě sportovní dresy fungují jako perfektní reklamní plocha, která dokáže prodat jak kvality vašeho týmu, tak i poskytnout signál potenciálním investorům, příznivcům a podporovatelům.

Ukážete jim, co od vás mohou čekat a také to, že si každého přijatého daru vážíte. A nezáleží na tom, zda jsou ve hře fotbalové, hokejové nebo třeba hasičské dresy.

Při sázce na kvalitu preferujte vždy tu českou

A kam se při takovém požadavku obrátit? Vsaďte na  českého výrobce dresů DDsport, který dnes obléká  přední sportovní kluby, a to prakticky v každém sportovním odvětví, na něž si vzpomenete. A to už více než 25 let.

Na prvním místě vám nabídnou  propracované střihy a materiály, jako stvořené pro 100% pohodlí během náročného závodu či přátelského sportovního utkání. A vůbec při tom nezáleží na tom, zda poptáváte hokejové dresy pro přípravku nebo pro dospělé reprezentanty. K mání je opravdu cokoliv.

Využijte služeb vyškoleného týmu grafiků

A nebojte se, na návrh vašich nových dresů rozhodně nebudete sami. DDsport nabízí všem zájemcům i konzultaci s vyškoleným týmem grafiků, již vám pomohou vybrat střih, a poté pro něj  připraví na míru jakýkoliv design. Dokáží také přizpůsobit design dresu vaší vlastní originální grafice, což je v současnosti velmi žádaná volba.

Dresy, které dlouho vydrží, využívají moderní technologie

A jak dlouho vaše hokejové nebo fotbalové dresy odolají náročnému prostředí sportu? Samozřejmě až do roztrhání.

Ovšem ptáte-li se na kvalitu potisku, měli byste vědět, že se o vše stará  sublimační potisk, jenž splní i ty nejnáročnější požadavky na:

  • barevnost
  • i počet log a čísel.

Víte, že: český výrobce dresů DDsport vyrobí i dresy, dresy na šipky a florbalové dresy?

Využít můžete i možnosti oblíbeného tisku zářivých fluo barev, doobjednání dresu již od 1 ks po neomezenou dobu i jistotu archivace zakázky. Více informací získáte na stránkách DDsport.cz.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..