Plumbing Pipe Wrench Plumber

Bydlíte-li na vesnici, pak obvykle nebývá ucpaný dřez nebo neodtékající vana vážným problémem. U sousedů se vždy najdou ochotné ruce, které na zavolání pomohou. Ovšem situace ve velkých městech zdaleka tak růžová není.

To však neznamená, že takový instalatér Praha není vůbec k sehnání. Musíte se jen oprostit od klasických vyhledávacích metod a řídit se referencemi a zkušenostmi (nikoli tedy počátečním písmenem v abecedě, které danou firmu „hodí“ v seznamech řemeslníků na vyšší pozice).

Ucpaný dřez nemusí být banalita

Může se to stát i vám – tuk z pánvičky (omylem vylitý do dřezu), dlouhé vlasy, lógr z kávy – to vše je pro odpadové potrubí nesmiřitelným nepřítelem. Vyčkává v skrytu, ale o to razantněji se později projeví.

Potíže při čištění odpadů je proto třeba řešit ihned. Začněte od prostého prošťouchnutí – a pokud toto nepomůže, přejděte na razantnější metody. Okamžitě, bez čekání – to by totiž problém jenom zhoršilo. Pomyslnou poslední metou je použití louhu alias hydroxidu sodného (byť se jeho častá aplikace kvůli možnému poškození trubek nedoporučuje). A jestliže ani tohle nebude stačit, pak je čas na profesionální instalatérské práce.

Opakované použití louhu se stále gradující sílou dávkování rozhodně nelze doporučit. Hrozí riziko poškození odpadu, a zvláště v případě starší instalace. Moderní polypropylenové trubky tím neduhem netrpí.

Měli byste vědět: Oblíbené biologické přípravky s živými bakteriemi se hodí spíše pro prevenci, nikoli pro řešení akutních problémů.

Instalatér v Praze, který pomůže

Hledáte efektivní a především rychlé čištění odpadů Praha? Pak se obraťte na firmu Rostislav Žák. Může vám nabídnout mnohaletou praxi v oboru a k problému přijede po Praze opravdu kamkoliv. Nabízí jak drobné práce (čištění, výměnu těsnění, servis okolo bojlerů a ventilů), tak i pomoc při kompletní rekonstrukci bytových jader, čištění kanalizací a servis při topenářských potížích. Zjistěte více na stránkách Instalater-praha-zak.cz.

Males D Model Isolated D Model
Peggy_Marco / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *