Zavřeli vám vaše oblíbené wellness centrum a vám už začíná chybět odpočinek, který jste pociťovali při válení se ve vířivce? Nemusíte přece čekat na to, až ho zase otevřou. Pořiďte si vlastní vířivku, do které si budete moct “vlézt” kdykoliv, kdy pocítíte jenom trochu stresu nebo únavy.

Vlastní vířivka už dávno není jenom známkou luxusu a už ji dávno nemají ve svém domě jenom milionáři. Moderní vířivky se koupí už za několik tisíc korun, mít ji tak ve svém domě může opravdu naprosto každý. Jen se ke koupi vířivky musí rozhodnout. S rozhodováním však pomůžou důvody, které vás přesvědčí o koupi tohoto relaxačního společníka.

Ničím nerušená relaxace po celý rok

Jak již bylo zmíněno, pokud si vířivku pořídíte k sobě domů, nebudete se muset na nikoho a nic ohlížet. Když vám nebude zrovna dobře nebo když se budete cítit ve stresu, můžete si sem “zalézt”, aniž byste museli platit vstupné nebo sledovat, jestli mají zrovna otevřeno.

Domácí vířivka je synonymem pro nerušenou relaxaci, kterou si můžete dopřávat každý den v roce. Využijete ji opravdu celoročně, nejčastěji v ní však budete trávit svůj čas v chladných ročních období, kdy se vám po kousku toho tepla bude stýskat.

Minimální údržba díky moderním filtracím

Možná si říkáte, že koupě vířivky znamená neustálou péči o ni. A na to zkrátka nemáte čas. Jenže paradoxně je opak pravdou. V současné době jsou k dostání skutečně velice moderní vířivky, jejichž filtrace je opravdu dokonalá, tudíž tak častá péče nebo nějak výrazná péče není opravdu na místě.

Zatímco hudba, která z vířivek hraje, nastolí pořádnou romantickou atmosféru, moderní pískové filtrace zase sníží náklady, které se pojí s pořizováním chemických prostředků určených na čištění vířivky.

Mimo jiného lze ve vířivkách provádět domácí aromaterapie nebo chromoterapie.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *