Vymalovat svůj byt zvládnete i svépomocí. Znamená to pro vás sice více práce, ale zase ušetříte nějakou tu korunu. Pokud se ale rozhodnete pro různě strukturované zdi, či různou kombinaci barev, doporučujeme, abyste se svěřili do rukou odborníků. Malíři pokojů Praha 4 vám nabízí nespočet možností, jak oživit svůj interiér i exteriér a povznést ho tak na vyšší úroveň.

Batikování stěny

Batikování stěny je poměrně módní záležitostí. Dosáhnout tak můžete vzhledu stěny v různých odstínech. Vzorek je podobný jako když batikujete oblečení. Výhodou je, že nátěr nemusí být úplně dokonalý bez „kocourů“.

Tupování stěn

Vzorek dosáhnete obtiskováním nebo rozmazáváním houbičky. Obvykle se houbičkou aplikuje tmavší barva na světlý podklad (například na žlutou stěnu aplikujete oranžový vzorek). Na tupování si můžete troufnout i sami. Malíři pokojů Praha vám ale zajistí zaručenou spokojenost.

Linkování stěn

Pokud chcete vytvořit dvoubarevnou stěnu, pak se nevyhnete linkování. To může být pro malíře amatéra někdy problematické, ne ale pro malíře pokojů Praha 4.

Plastické omítky, reliéfní povrchy, jiné dekorační omítky

Všechny tyto speciální dekorační druhy omítek mají malíři pokojů Praha  4 v malíku. Ať už si vymyslíte cokoli, můžete se poradit s těmito odborníky a dosáhnete požadovaného výsledku.

Malíři pokojů Praha

Malíři pokojů Praha vám pomohou vymalovat interiér i exteriér dle vašich představ, od obyčejného malování válečkem až po nejrůznější druhy dekoračních omítek. Postarají se o všechno, od přípravy malování až po úklid.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *