Rádi byste se zabydleli na některé z prestižních pražských adres, ale všechny vyhlédnuté lokality jsou už beznadějně obsazeny? Pak vás určitě potěší, že se náhled na to, co je IN, v několika posledních letech značně změnil.

Prestiž se už neodvíjí „jen“ od adresy. Důležitá je také občanská vybavenost a další služby. A právě toho jsou si nové developerské projekty Praha velmi dobře vědomy. Dnes vám chceme představit ten, který nese název Byty na Vackově na Praze 3 od společnosti Metrostav Development.

Komfort ve vysokém standardu

Ať už jste početná rodina, stárnoucí manželé nebo single milovník života, tady si určitě přijdete na své. Vždyť tyhle novostavby Praha mohou kromě nevšedního atraktivního vzhledu nabídnout  i skvělou finanční dostupnost.

Celkem na nové zájemce čeká 347 bytů, vhodně doplněných o ateliéry i nebytové prostory. A pokud by vám nabízené přednosti přece jen nestačily, pomyslete na to, že budete bydlet jen coby kamenem dohodil od živočišností prodchnutého Žižkova.

Moderní bydlení v Praze? Víme, kde ho určitě seženete

Bydlení, které klade důraz na soukromí

A kdo pro vás výše zmíněné nové byty Praha staví? Nikdo jiný než specialisté ze studia MS Architekti. Nejde o jejich jediný úspěšný projekt. Vždyť v minulosti se už podíleli na takových stavbách, jako je:

  • Centrum přírodovědných a technických oborů Univerzity Jana Evangelisty Purkyně,
  • Dvorecký most,
  • bohumínský Lesopark Na Panském,
  • masterplan jižního přístavu v Helsinkách,
  • a další.

Celkem jde o pět budov, z nichž každá má maximálně 12 podlaží. V žádném případě nejde o unyle působící jednolitou pouliční hmotu, ba právě naopak. Hlavním jmenovatelem celého projektu je členitost a asymetrie, což bytům i jejich terasám dodává mimo jiné i značnou porci soukromí.

K dispozici jsou balkony a lodžie – a přízemní byty se navíc mohou ujmout i malých předzahrádek, na nichž si na své přijdou milovníci grilování i nejmenší děti, toužící po osvěžení v bazénku. Volné byty však rychle ubývají. Pospěšte si a zjistěte více na Metrostavdevelopment.cz.

Bydlení, které klade důraz na soukromí
Bydlení, které klade důraz na soukromí
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *