Ač se říká, že leden je nejdelší měsíc v roce, u nás v Jazykové škole PELICAN jsme opačného názoru. Uteklo to jako voda!

Bylo to tím, že jsme pro studenty, kteří měli zájem o pomaturitní studium jazyků chystali druhé pololetí, nebo tím, že jsme měli plné ruce práce s přípravou otevírání nových jazykových kurzů pro veřejnost, které budeme zahajovat už v březnu? Kdoví.

Nicméně, konec lamentování nad uplynulým měsícem. Jak jsme říkali, je toho hodně před námi – velice aktuálním tématem jsou tedy již zmíněné jazykové kurzy, které budeme otevírat v březnu, a to jak pro začátečníky, tak pokročilé!

Zaspal jsi taky leden a myslíš si, že na to přihlásit si kurzy angličtiny pro splnění Tvého letošního novoročního předsevzetí je už pozdě? Ne u PELICANA!

A tak ještě před zahájením přicházíme s článkem o tom, co jsi vždycky chtěl o jazykových kurzech vědět. Pojďme rovnou na to!

Platba, počet studentů, lekcí a úroveň kurzu

Nejčastější dotazy se týkají penízků za jazykový kurz, což je samozřejmě pochopitelné, pojďme tím tedy začít. Platby za kurz přijímáme nejpozději 2 týdny před zahájením kurzu, to z toho důvodu, abychom mohli se studenty na 100 % počítat, zajistí si tím v kurzu místo.

Tím se dostáváme rovnou k počtu účastníků, jejich počet v kurzech se pohybuje mezi 4–8 lidmi (nutno podotknout, že se bavíme o kurzy pro veřejnost, ne o pomaturitním studiu angličtiny či němčiny, kde jsou studijní skupiny podstatně větší).

Půlroční kurz na naší škole obsahuje 20 lekcí, z nich každá trvá 90 minut. Lekce probíhají jednou týdně – buď v odpoledních nebo večerních hodinách, přímo v prostorách naší školy PELICAN, tedy v samotném centru Brna!

Než se do jazykového kurzu přihlásíš, je samozřejmě potřeba zjistit, na jaké úrovni se Tvé jazykové znalosti nachází. Měl jsi kurz němčiny kdysi dávno a nejsi si jistý, kolik si toho ještě pamatuješ?

Zavítej na naše stránky – skolapelican.com! Ke všem jazykům tady najdeš rozřazovací testy, které Tvoji současnou úroveň ověří! Zařazení do správné studijní skupiny je velmi důležité, souvisí totiž s motivací. Právě ta je zodpovědná za to, jestli u studia jazyka vytrváš, či nikoliv!

Individuální jazykové kurzy

Škola PELICAN poskytuje taky jazykové kurzy individuální. Co to znamená? Jedná se o kurzy 1:1 – tedy pouze Ty a lektor. Den, čas i frekvenci kurzu si volíš sám po dohodě s kanceláří a lektorem – dá se tedy říct, že je kurz ušitý přímo na míru.

Velkou výhodu je to, že se v kurzu s lektorem můžete věnovat těm oblastem, ve kterých máš mezery.

Tento typ kurzu si studenti volí obvykle v případě, potřebují-li se jazyk naučit v krátkém časovém intervalu, případně před přípravou na jazykové zkoušky. Individuální kurzy jsou finančně náročnější, ale investice do nich se rozhodně vyplatí!

V případě, že budeš mít k výběru kurzu jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhej se obrátit přímo na kancelář naší školy. Můžeš nás kontaktovat telefonicky, emailem, případně osobně v kanceláři naší školy, kde Tě moc rádi uvidíme!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..