Blue Light Light Fixture Lamp Dark  - Iain5152 / Pixabay

Víte, ve kterém bodě se nejčastěji rozcházejí sny a představy architektů, interiérových designérů a majitelů daných nemovitostí? Věřte nebo ne, ale bývá to v osvětlení.

To z hobbymarketů totiž jen málokdy splňuje všechny požadavky na moderně zařízený a osvětlený interiér, jež klade důraz na osobitost a dokonalé propojení všech prvků.

Výroba svítidel na míru jako řešení

Na trhu se proto objevuje stále více firem, pro něž je výroba lustrů a dalších svítidel každodenním chlebem. Dokážou splnit jedinečné potřeby jakkoliv náročného majitele interiéru, a přitom se pyšní   nejlepšími možnými technickými parametry.

Jak poznat kvalitního dodavatele

Nabídka tvorby svítidel na míru však rozhodně nepatří mezi standardní doplňkové služby prodejen s tímto sortimentem. Ovšem i mezi službami od specialistů existují mnohdy markantní rozdíly. Musíte si tedy vybírat správně. Hledejte především společnosti, které se výrobou lustrů a svítidel zabývají už delší dobu. Ptejte se také na poskytovaný záběr – neměl by jim být cizí klasický retro a vintage styl, ale ani ten moderní či industriální. Jedině tak mohou vždy zvolit správné řešení právě pro vaše bydlení.

Kvalitní materiál a důraz na lokální výrobce

Aby však měly vaše designové doplňky tu správnou duši, dbejte i na další aspekty výběru specialistů. Nejlepším ukazatelem jakosti je především používání kvalitních materiálů, pocházejících ze země původu dané značky. Pokud nedáte dopustit na zlaté české ručičky, vsaďte na společnost Bohemia-Design, která se zabývá navrhováním a výrobou svítidel a lustrů již několik let.

Všechny produkty z jejího portfolia jsou vyráběny v ČR a kladou důraz na tuzemskou tradici. V některých tak můžete najít kupříkladu i Karlovarský porcelán apod. A nabízí vám i šikovné doplňky, jež doladí celkový dojem z osvětlení. Zabývají se totiž i výrobou a distribucí barevných opředených kabelů. Ty pořídíte samostatně v metráži i kupříkladu ve formě prodlužovacích šňůr, šňůr k lampičkám nebo dokonce v podobě ethernetových kabelů. Více se dozvíte na stránkách E-shop.bohemia-design.com.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *