Pro rozsvícení interiéru a dosažení dostatečného osvětlení v každém koutu použijte svítidla. Denní světlo není všemocné, kam jej nepustíte, tam prostě není. Zdaleka ne každý interiér má dostatek oken, a tak si musíte při osvětlování pomoci umělým osvětlením. Záleží čistě na vás, jak celý koncept osvětlení pojmete, někdo si potrpí na výrazná svítidla s důrazem na jejich okrasný charakter. Další volí spíš jednoduchá svítidla, která se budou v jeho interiéru vyjímat i při změně stylu vybavení. Další skupinou jsou potom ti, kterým záleží především na dostatku osvětlení a estetickou stránku svítidel tolik neřeší.

Jak je vybrat

Výběr vhodného osvětlení záleží nejen na vašich požadavcích, ale také na dispozicích konkrétního interiéru, množství přirozeného světla, orientaci i stylu vybavení. Máte-li romantickou ložnici či pracovnu ve skandinávském stylu, nebudou se vám sem hodit ultra moderní lištové systémy osvětlení. Naopak do moderního minimalistického obývacího pokoje pravděpodobně příliš nezapadne romantický křišťálový lustr jako vystřižený z barokní zámecké jídelny. Důležité je zaměřit se na typ osvětlení, každou místnost je třeba osvětlit centrálně, nejlépe ze stropu, a potom přidat doplňková svítidla, která pomohou osvětlit každý kout.

Nechte si poradit

Do moderně zařízených interiérů můžete použít účinné reflektory, které umístíte na různě tvarované lišty na zeď i na strop. Potřebujete-li pomoct s výběrem svítidel, obraťte se na světelné studio Aulix. Odborníci na svítidla vám vytvoří návrh osvětlení na míru přesně pro váš interiér. Světelné studio vám rovněž nabídne široký výběr svítidel nejrůznějších typů, která si zde můžete prohlédnout. Věnujte osvětlení vašeho interiéru dostatečnou pozornost a vyberte si svítidla, která váš domov dostatečně osvětlí a budou sloužit i jako stylová dekorace.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *