Mortgage Realtor Real Estate  - mohamed_hassan / Pixabay

Běžné banky jsou známé tím, že žadatelům půjčí peníze jen málokdy. Velká část žadatelů tak musí hledat pomocnou ruku jinde, a to zejména mezi úvěrovými společnostmi, které se nezdráhají peníze půjčit i méně spolehlivým klientům. V tomto ohledu mohou i zadlužení klienti dosáhnout na milionové částky, které samozřejmě nedostanou zcela zadarmo.

S nebankovní půjčkou můžete získat i miliony korun

Pokud potřebujete půjčit peněžní prostředky, bude pro vás nejjednodušší obrátit se na jednu z nebankovních společností, která vám je téměř s jistotou propůjčí. Jestli jsou vaším cílem větší finanční částky, bude pro vás nejlepším řešením nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti, s jehož pomocí si můžete půjčit klidně i 10 milionů korun.

Se sjednáním půjčky samozřejmě přichází i riziko, a to v podobě ztráty nemovitosti. Proto je třeba nejprve zhodnotit, zda je pro vás úvěr udržitelný či naopak. V každém případě hledejte společnosti, které jsou otevřené a budou s vámi komunikovat i v situaci, kdy nebudete schopni splácet své závazky. Jednou z nich je i společnost Nebankovní finance, která si zakládá na férovém jednání, díky čemuž můžete počítat s tím, že vás nenechá ve štychu ani v během finančních problémů.

Úvěrové společnosti nabízí i podnikatelské úvěry

Na úvěrové společnosti se mohou obvykle obrátit i podnikatelé, kteří si chtějí sjednat podnikatelské úvěry. S jejich pomocí mohou následně financovat veškeré své podnikatelské záměry nebo investovat do expanze svého podnikání.

Podnikatelské úvěry nabízí i zmíněná společnost, u které si lze sjednat úvěr ve výši až 50 milionů Kč, přičemž i v tomto případě je nutné ručit vlastní nemovitostí – právě od její hodnoty se bude dovíjet i výše samotného úvěru. Ten si navíc můžete sjednat zcela online z pohodlí svého domova či kanceláře.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.