Moving Boxes Carton Boxes  - gracheli / Pixabay

Jak se pozná profesionální stěhovací společnost? Například podle toho, že jí nedělá problém jakýkoliv požadovaný termín. Rádi byste na vše osobně dohlédli, ale nechcete nebo nemůžete si vzít volno v práci? Pak jděte tam, kde se o vše postarají i v noci, o víkendu nebo ve svátek.

Nejde ovšem o jediné kritérium dobré stěhovací služby. Její pracovníci totiž musí umět pomoci i tam, kde to na první pohled vypadá nereálně. Chcete příklad? Tady je.

Stěhování se vším všudy

Podívali jsme se na to, jak funguje Pražská stěhovací služba. Ta zajišťuje nejenom stěhování bytů, ale také firem. Poradí si s kancelářemi, vyklizením sklepů i přesunem vašich věcí do zahraničí. Nic pro ně zkrátka není problém.

Tohle levné stěhování vám dokáže pomoci i v případě, že opravdu nestíháte. Všude je to stejné – drobnosti z polic sice do krabic zabalit stihnete, ovšem rozebrání skříní, komod či postelí už je zkrátka nad vaše síly. Ale nebojte se, tihle šikovní profíci se všeho potřebného ujmou za vás. Neforemné kusy nábytku tak rozloží a později zase smontují na požadovaném místě.

Pomoc s přesunem? Není třeba

Navíc vždy jezdí v takové sestavě, aby každé stěhování bytů či firem proběhlo maximálně rychle a efektivně. Vy tedy budete za každých okolností probíhající práce jen koordinovat, nikdo po vás rozhodně nebude chtít žádnou pomoc.

A příplatek za patra? I tady budete mile překvapeni. Až do 5. patra je vše v ceně, teprve náročnější výzvy je třeba patřičně ocenit (pro úplnost je třeba uvést, že se sčítají patra ve starém a novém bydlení).

A kde stěhování levně poptat? Pokud vám jde zejména o tradici, spolehlivost a dobrou cenu, zamiřte na stránky Levnestehovani.cz. Vyberte si termín, který vám bude vyhovovat a domluvte si vše potřebné. Díky pestré paletě možností si tu snadno vyberete službu přímo na míru. A to se rozhodně vyplatí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *