Wedding Couple Newlyweds  - racjunior / Pixabay

Svatba je vždy nezapomenutelnou událostí. Ovšem to, jak nakonec vyzní, vždy záleží na detailech. Nepředstavujte si je jen jako dokonale sladěnou výzdobu či nějaké nápadité téma pro večerní hry. Naopak. V současnosti je mnohem důležitější dát o sobě vědět.

Svatby s desítkami účastníků už totiž nejsou v módě. Jde o finančně příliš nákladnou záležitost, navíc tomu epidemiologická situace ani příliš nesvědčí. Tak jak tedy dát co nejširšímu okolí vědět, že si již brzy řeknete své ANO? Řešení je jednoduché – sestavte si svůj vlastní svatební web.

Díky šikovné pomoci do začátku si se vším poradí i začátečník

Vůbec nezáleží na tom, že jste nikdy žádné webové stránky nevytvářeli. Pokud víte, kam zajít pro radu, proběhne všechno maximálně hladce. Na stránkách Saywebpage.com se totiž právě na internetové začátečníky specializují.

Pomohou vám vytvořit jedinečný svatební web od A až do Zet. Vše potřebné tak vaši svatebčané získají na jednom místě – bez toho, abyste je neustále zahlcovali opravnými plánovacími e-maily nebo jim dokonce vše doručovali prostřednictvím drahého dopisu.

Díky šikovnému editoru budete mít veškeré důležité náležitosti připraveny předem. Stačí si jen vybrat vhodné záložky nebo rozvržení webu – v závislosti na tom, co byste na stránkách chtěli mít. K mání je opravdu vše:

  • místo a čas konání obřadu,
  • dress code,
  • seznam dárků,
  • fotografování,
  • zábava na večer,
  • program svatby,
  • možnosti příjezdu a ubytování
  • a mnoho dalších užitečných bodů.

Jednoduchá organizace – třeba prostřednictvím formuláře

Díky webu si usnadníte plánování i vy, navíc můžete se všemi svými hosty komunikovat prostřednictvím jednoduchého formuláře. Zajímá vás, jaké by preferovali menu? Zeptejte se jich.

A můžete jim tu nechat i inspiraci při výběru svatebních dárků. Nezáleží na tom, jestli vás okouzli exotický zájezd, svatební župany nebo třeba sada do kuchyně. Podělte se se svatebčany o veškeré přípravy a po svatbě jim na stránkách zanechte krásné vzpomínky. Něco takového se jim určitě zalíbí – za to vám ručíme!

Wedding Couple Newlyweds - racjunior / Pixabay
racjunior / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.