lamp, light, hand

Společnost EMOS patří mezi přední výrobce drobného domácího elektra již více než 30 let. Produkty, které nabízí, jsou nedílnou součástí každodenního života milionů lidí po celém světě. Pod značkou EMOS naleznete široký sortiment výrobků, mezi které patří baterie,  prodlužovací přívody, svítilny, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, antény, drobná elektronická zařízení a mnoho dalšího.

Výhody aneb proč nakupovat právě tady

Jako společnost si EMOS jednoduše zakládá na kvalitě výrobků a na spokojenosti svých zákazníků – obě tyto veličiny totiž musí nezbytně jít ruku v ruce. Proto se snaží neustále zdokonalovat své produkty a využívat nejnovější technologie. Skvělým příkladem jsou e14 LED žárovky – vysoce úsporné a s velmi dlouhou životností. Jsou proto ideální pro osvětlení domácnosti i kanceláře.

V nabídce najdete LED žárovky s paticí E14 v různých řadách, včetně CLASSIC, FILAMENT a VINTAGE. CLASSIC řada nabízí moderní design a výkon až 470 lm, což je srovnatelné s tradičními žárovkami o výkonu 40 W. FILAMENT řada pak přináší retro styl a krásnou atmosféru do každé místnosti. VINTAGE řada je pak skvělou volbou pro milovníky klasických designů.

A pořídit si od této značky můžete i spolehlivý CO2 detektor kouře. Bude mít jistotu, že kupujete výrobek vyrobený jen z vysoce kvalitních materiálů a splňující ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Co byste ještě měli vědět

EMOS má pobočky v pěti zemích, ve kterých zaměstnává více než 450 lidí. Ti se starají jak o výrobu veškerého nabízeného sortimentu, tak i o jeho kvalitu, zapojení inovací – a samozřejmě i o to, aby vše dorazilo k zákazníkům opravdu co nejdříve.

Pokud máte o jejich výrobky zájem, navštivte webové stránky na adrese www.emos.cz a objevte širokou škálu výrobků, které jsou k dispozici.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *