Na tom, jak strávíme noc, závisí i to, jak si poradíme s nadcházejícím dnem. Právě posilující spánek totiž dokáže dodat energii a vitalitu.

Leckdy se však budíme celí rozlámaní, aniž bychom tušili proč. Tím tajemství je právě matrace. Vybavíte si, jak dobře se vám vstává z hotelové matrace v nějakém lepším ubytovacím zařízení? A proč si vlastně podobný komfort nepořídit i domů?

Tipy pro nákup dobré matrace

Pokud si chcete dopřát skutečnou kvalitu, pak by vaše matrace měla splňovat tato kritéria:

  • Komfort během spánku,
  • prodyšnost,
  • dobrá opora páteře po celé délce
  • a dlouhá výdrž.

A právě takové matrace nabízí Bazyl.cz. Nejde ovšem o pouhého prodejce, ve skutečnosti disponuje vlastní malovýrobou matrací, díky níž může plnit i ta nejnáročnější přání českých spotřebitelů. Jinými slovy – vždy se snaží vyrobit  kvalitní, komfortní a pohodlnou matraci za dobrou cenu a prioritou  firmy je vždy spokojenost zákazníka.

Jaké matrace jsou k mání

Nezáleží na tom, jakou matraci preferujete – na Bazyl.cz si určitě vyberete. Dostupná je řada exkluzivních ortopedických a sendvičových matrací, ovšem nechybí ani vrchní matrace včetně nezbytného příslušenství. Z materiálů je dostupná studená pěna, PUR pěna, vysoce komfortní termoelastická paměťová pěna a latex. Třešničkou na dortu jsou pak různé slevové akce, jako například  akce 1+1. Některé oblíbené matrace také můžete získat navíc se slevou až 50% a chybět nebudou ani dárky k zakoupenému zboží.

A o záruku kvality se starají prověřené certifikované materiály, které prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost. Matrace disponují například certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100. Samozřejmostí je také dodání zboží po celé České republice v nejkratších dodacích lhůtách.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *