Pokud to myslíte se svým zdravím opravdu vážně, můžete se ho pokusit podpořit celou řadou přírodních produktů a superpotravin. Jednou z nich je i bylina Vilcacora známá jako Kočičí dráp, jejíž blahodárné účinky využívali již starodávní Inkové. Kromě menších zdravotních problémů tak dokáže zatočit i s chronickými onemocněními nebo alespoň sníží jejich projevy.

Kočičí dráp dokáže zatočit s celou řadou onemocnění

Jestliže hledáte doplňky stravy, které vám pomohou s vaším zdravím a nakopnou váš imunitní systém, určitě byste se měli zaměřit i na méně známou bylinu Vilcacora. Ta je známá také pod názvem Kočičí dráp, který si vysloužila díky svému jedinečnému vzhledu. Její blahodárné účinky objevili již starodávní Inkové, již ji považovali za posvátnou.

Obvykle byla Vilcacora užívána k léčení celé řady zranění a onemocnění. V současnosti je často využívána u různých zánětů, viróz či infekcí – velmi pozitivní účinky má na širokou škálu kožních onemocnění. Vhodná je však i k nakopnutí imunitního systému, díky čemuž se zvýší celková obranyschopnost vašeho organismu.

Bylinu můžete užívat i jako prevenci před vážnými chorobami

Kočičí dráp si v průběhu let vysloužil velkou oblibu také jako bylinka, s jejíž pomocí lze předcházet celé řadě závažných onemocnění. Podle některých studií dokáže výrazně snížit riziko onemocnění rakovinou či revmatem. Bylinu přitom lze užívat hned několika způsoby, přičemž tou nejpohodlnější jsou především tablety – každý den stačí zapít jen pár tablet, a to bez nulové přípravy.

Zvolit můžete například doplněk stravy Vilcacora v tabletách od českého výrobce NATURVITA. Ten je možné užívat pravidelně, kdy každý den zapijete vodou tři tablety. Volně ho lze zakoupit přímo na stránkách výrobce, ale i na e-shopu Gigalékárna.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *