Cityscape Cityview City View Urban

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si našli takové zaměstnání, které vám bude vyhovovat po všech stránkách? Takové, jež vám umožní organizovat si volný i pracovní čas zcela podle sebe, a navíc vám přinese i přívětivé a především dostatečné finanční ohodnocení?

Tak přesně taková může být práce realitního makléře – tedy pokud se oprostíte od mnoha mýtů, které ji často provázejí. A jak to vypadá v praxi?

Víc, než jen nabízení nemovitostí

Když se řekne „realitní makléř práce“, zařadíme si ho nejspíš někam k podomním prodejcům. Ale tak to není. Lidé, pohybující se okolo realit, jsou především posluchači. Posluchači příběhů, z nichž část mohou pomoci úspěšně vyřešit. Práce v realitách tedy zahrnuje od každého něco – psycholog, terénní pracovník, asistent – tím vším se můžete stát.

Co potřebujete? Jen chuť, učit se nové věci

Zajímá vás, jak se stát realitním makléřem? Přemýšlíte, jaké vzdělání je k tomu asi potřeba? A co kurzy? Vždyť ti pánové v kravatách a dámy v kancelářských šatech působí vždy tak profesionálně a uhlazeně.

Určitě vás potěší, že na vzdělání ani praxi nezáleží. Vše se naučíte od svých budoucích kolegů. Ze strany státu není tato práce nijak regulována, takže pokud chcete být realitním makléřem, nic vám v tom nebrání.

Splňte si své sny – odměna za práci závisí na vašem nasazení

A jaký má realitní makléř plat? To se nedá přesně určit. Všeobecně lze říct, že čím víc se snažíte, tím více si vyděláte. Dejte si ovšem pozor na fakt, kde si chcete vydělat. Projděte si realitní kanceláře v okolí a zeptejte se na plat realitního makléře. Budete překvapeni, jak rozdílné budou odpovědi.

Například v RE/MAX Anděl se drží stanoveného schématu, který všem nováčkům přihraje rovných 50 % provize z každé transakce a zkušení matadoři pak toto číslo vytáhnou až na 80 %. Ve světě realit je to opravdu skvělá odměna. Zjistěte o ní více přímo na Remaxandel.cz.

Tree Hill Street Way Road
Víme, co obnáší práce realitního makléře
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *