Rings Wedding Rings Marry Before  - emmagrau / Pixabay

Díky aktuální situaci na burze cena zlata a dalších drahých kovů utěšeně stoupá. A když k tomu přičteme ještě pokles české koruny, pak je zcela jisté, že vaše investiční zlaté slitky a další výrobky mají větší hodnotu, než před několika měsíci. Chcete aktuálně výhodné situace využít a prodat je? Víme kde.

Podívejte se sami, jak se cena zlata v posledním období vyvíjela. Ne nadarmo tuto investici finanční poradci doporučují jako jednu z dlouhodobě nejstabilnějších. Ale to, co se před našimi zraky dnes odehrává, je opravdu výjimečný výkyv, způsobený aktuálně nepříznivou celosvětovou koronavirovou situací.

Rychlá cesta z finanční tísně

Také patříte k těm, jejichž současný život výše zmíněná nemoc negativně poznamenala? Nezoufejte, stále ještě můžete prodat své investiční zlato a zajistit se tak pro aktuální nepříznivé období. Získaná hotovost vám rychle pomůže uhradit své závazky. A navíc za svůj „rodinný poklad“ dostanete ještě více, než na počátku tohoto roku.

Specialisté s garancí

Výkup zlata má v nabídce například specializovaná firma Zlaté mince Numismatika, sídlící v Praze v obecním domě. Své know-how sbírá již od roku 2003. A dobrou zprávou je, že prakticky nezáleží na tom, odkud své zlato máte. Nákup přes banku? Zkrachovalá společnost apod.? Nevadí.

Odborníci ze společnosti Zlaté mince Numismatika mají v portfoliu mnohé subjekty, jejichž slitky vykupují. Jde například o UBS, Valcambi, Royal Canadian Mint, Heimerle + Meule,  Argor Heraeus Johnson&Matthey,  Rand Rafinery, Umicore, Sempsa, Rand Rafinery, Munze Osterreich, Metalor, Heraeus Hanau, Umicore, Sempsa, Degussa, Credit Suisse a Agosi.

Ale ve hře není jen zlato. Odprodat tu můžete i další drahé kovy – například stříbro, platinu nebo stále ceněnější paládium. Využijte současného výjimečného stavu a vysoké ceny zlata. Finanční poradci aktuálně odprodej zlata více než doporučují. Poslechnete je?

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..