Brněnská investiční skupina DRFG Davida Rusňáka se nestará pouze o své investice, fondy a dluhopisy. Jednou z jejích důležitých součástí je také zlepšování života v regionech, v nichž má své podnikatelské aktivity. Bere jako svou povinnost pomáhat potřebným, a nechovat se jako společnosti, které fungují na principu letadla, a to co je skutečně zajímá, je pouze jejich finanční prospěch.

Právě proto vznikla Nadace DRFG, která mimo jiné podporuje společnost yourchance. Pomáhá jí s projektem finanční gramotnosti do škol, ale podílí se také na projektu „Začni správně“. Ten se snaží pomoci mladým lidem z dětských domovů nebo pěstounské péče, aby se po odchodu do svého života správně vykročili. Na programu byla tentokrát etiketa. Děti se na kurzu správného společenského chování učily používat příbor nebo se správně obléct podle typu akce. Kurz se konal koncem března 2019 v pražském v Grand Hotelu Bohemia a účastníky jím provázel herec Jan Čenský a módní stylistka Lenka Bernardes.

Nejprve správné chování, pak teprve investování do fondů a dluhopisů

Všichni mladí lidé z dětských domovů přišli na akci velmi elegantně oblečeni, bylo patrné, že přípravu brali velmi vážné a nikdo z nich ji nezanedbal. To dokládají také slova Alexandry Korbelové, která se na samotnou akci chystala několik dní. Vyzkoušela si šestery šaty a teprve potom koupila boty, které se jí k modelu hodily. Díky krásnému sálu a programu byl pro ni kurz bez diskuzí jedním z nejkrásnějších zážitků v životě. Podle svých slov si připadala jako v pohádce, jako by princeznu učili, jak se správně chovat, dodala mladá slečna z Tachova.

Podobné nadšení sdíleli také samotní lektoři, například Jan Čenský řekl, že s kolegyní Lenkou Bernardes jsou vždy velmi potěšeni, když vidí mladé lidi, kteří se chtějí naučit správnému společenskému chování. Vrcholem dne byl čtyřchodový oběd, mladí lidé si tak v praxi mohli vyzkoušet to, co se během kurzu naučili.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..