V životě občas přijdou chvilky, které rozhodně nepotěší, nejen v oblasti financí. Nabízí se malý úvěr!

Poplatky, složenky, účtenky a další věci, je zapotřebí je co nejdříve uhradit, ale v rodinné kase bohužel není aktuálně dostatek prostředků – a výplata je ještě relativně daleko, do té doby musíte mít vše již vyřešené! Co tedy v podobném případě dělat? Řešení v podobě krátkodobé nebankovní půjčky je velmi elegantní, nejen z pohledu administrativy a času, který celé záležitosti věnujete. Když se k tomu přidá i utajení před zvědavými sousedy a známými, protože zaručené informace se vždycky šíří rychlostí blesku, určitě je o čem přemýšlet, že?

Stačí jen chvilka a žádost se začne zpracovávat

Skutečně, se vším všudy – minutová půjčka je k mání kdykoliv zrovna potřebujete! Osobní kontakt s makléřem nebo dlouhý telefonát vůbec nebudou nutné, nakonec v době internetu je možné sjednávat věci jednodušeji online, nebo snad ne? Ušetříte drahocenné minuty, možná dokonce i hodiny, které pak lze věnovat koníčkům, rodině nebo čemukoliv dalšímu, na co zrovna máte teď chuť. Kolik si tedy vlastně můžete půjčit a na jak dlouho?

  • Částku v rozmezí 1 a 15 tisíc korun – konkrétně jakoukoliv sumu dělitelnou beze zbytku 500. Tedy například 1 000 Kč, 2 500 Kč nebo 7 500 Kč, záleží jen na vás a vašich nynějších plánech.
  • Lhůtu splatnosti lze jednoduše nastavit podle potřeb vaší domácnosti, možnosti jsou zde celkem čtyři. Konkrétně je to 7, 14, 21 nebo 28 dnů, respektive 1 až 4 kalendářní týdny.
  • Prodloužení splátek? Ale jistě, jen to samozřejmě nebude zcela zdarma – podmínkou je mírný poplatek, se kterým je možné oddálit splatnost sjednané půjčky klidně až o další čtyři týdny.

Bezúčelová, jednoduchá – přesně podle představ

Proč byste se měli svěřovat se svými důvody, navíc do té doby vlastně naprosto cizímu člověku či firmě? Půjčka 3000 je dostupná i bez obsáhlých dotazníků, postačí jen, pokud vepíšete do příslušných kolonek kontaktní údaje, díky nimž dojde k identifikaci žadatele – nic více a nic méně. Důležité také je, aby byl potvrzen trvalý příjem, bez ohledu na to, jestli podnikáte, máte zaměstnání nebo třeba už pobíráte penzi. Cílem je, aby bylo zajištěno, že splátka nebude neřešitelný problém, například tehdy, pokud žadatel nemá dlouhodobě zaměstnání a podobně.

Český bankovní účet, stejně jako trvalé bydliště

Co ještě patří do podmínek, za nichž lze bezproblémově sjednat typickou krátkodobou půjčku? Jistě je třeba zmínit, že půjde o bezhotovostní transakci, výplata na složenku na přepážce pošty je už spíše zastaralost a přežitek. Proč potom o takové věci vůbec přemýšlet, když převod v rámci jedné banky trvá jen okamžik? Podmínkou však je, aby žadatel měl účet u české banky, respektive měl k němu přinejmenším dispoziční právo. Stejně tak je zapotřebí trvalé bydliště v ČR, čímž se otevírá prostor i pro cizí státní příslušníky, kteří v zemi dlouhodobě pracují. Šance na půjčku je v každém případě vysoká, žádost samotná je mnohdy jen úřední formalitou.

Půjčte si jen částku, kterou zrovna potřebujete

Lákavá nabídka, poměrně nízká cena, ale také řada různých doplňkových služeb a výhod. To vše zní velmi dobře a možná se pak dá i přemýšlet o tom, že si půjčíte větší obnos, než je zrovna aktuálně nutné kvůli nečekaným výdajům. K tomu ovšem není žádný důvod, protože pokud takovou půjčku podceníte, může se bohužel vrátit v budoucnu jako bumerang. Dluhová past nikoho nepotěší, mějte proto vždy na paměti, že půjčku je nutné patřičně rozvážit a přemýšlet i o jejích přímých dopadech na rodinný rozpočet. V každém případě tu jde o peníze a musíte tedy mít oči otevřené, abyste se rozhodli správně.

Minutová půjčka vyřeší výdaje, s nimiž se nedá dopředu počítat
Minutová půjčka vyřeší výdaje, s nimiž se nedá dopředu počítat
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..