Monk Buddha Meditation Religion  - _freakwave_ / Pixabay

Jedním ze staletími prověřených způsobů jak vyzdobit svůj dům jsou krásné obrazy, které zkrášlí stěny vašeho příbytku. Obraz na plátně byl vždy znamením luxusu a vysokého společenského postavení a ani v současnosti tomu není jinak. Dnes však již nemusíte utrácet statisíce za olejomalby renesančních mistrů. Stejného efektu dosáhnete i pomocí obrazů, které jsou na plátno vytištěny pomocí moderních technologií. Za zlomek ceny tak získáte skvělou dekoraci, kterou budou všichni vaši hosté obdivovat.

Jak dlouho vydrží tisk na plátně, nebude časem blednout?

Největším nepřítelem barevných pigmentů je UV záření, obsažené ve slunečním světle, které způsobuje blednutí a změnu barev u běžných fotografií nebo tisků. Technologie, kterou je proveden tisk na plátno u foto obrazů, používá vysoce odolné barevné inkousty, které si udrží svou barvu po mnoho desítek let. Pokud se navíc rozhodnete objednat si tisk obrazu na plátno u firmy Printscreen.cz, získáte k obrazu zdarma nástřik speciálním UV protektivním lakem, který trvanlivost barev mnohonásobně prodlouží.

Jaké obrazy je možno vytisknout na plátno

Výhodou obrazů tištěných na plátně je možnost vytisknout prakticky jakoukoli fotografii, která má dostatečné rozlišení. Můžete si tak vytvořit foto obrazy z vašich rodinných fotografií, zachycujících lidi, které máte rádi, a životní události, které jsou pro vás důležité. Pokud žádné takové fotografie nemáte, nevadí. Ve firmě Printscreen.cz najdete i rozsáhlou galerii kvalitních uměleckých fotografií, ze kterých si můžete vybrat.

Obrazy na plátně jsou stále populárnější

Pomocí foto obrazů můžete vylepšit design vašeho bytu či domu. Na rozdíl od zarámovaných fotografií tyto foto obrazy neblednou, nemění barvy ani se nekroutí. I po desítkách let budou vypadat stále stejně krásně, jako když jste si je pořídili.

Monk Buddha Meditation Religion - _freakwave_ / Pixabay
Obrazy tištěné na plátně jsou žhavým hitem roku 2020
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *