Rekonstrukce bytů, jader a koupelen
Rekonstrukce bytů, jader a koupelen
GregoryButler / Pixabay

Ačkoliv se rekonstrukce bytů, bytových jader nebo pouze koupelen jeví jako jednoduchá záležitost, kterou zvládne každý, není toto zcela pravdivé tvrzení. Pokud má rekonstrukce plnit základní požadavky kvalty a rozmístění vybavení dané stavebními předpisy, rozhodně je nutné využít odborníky ze stavební firmy. Mnoho osob se rozhoduje pro rekonstrukci svépomocí, ale i tato musí splňovat stejné požadavky jako rekonstrukce od stavební firmy a především musí po rekonstrukci být provedeny všechny nutné zkoušky vyžadované stavební zákonem.

Dle majitele firmy Rekonstrukce bytů Praha, pana Zemánka, je rekonstrukce natolik finančně náročná, že pro většinu klientů je zcela zásadní cena za jakou bude rekonstrukce provedena. Bohužel jít v případě stavebních úprav a rekonstrukce cestou nejnižší ceny, která upřednostňována na úkor kvality, není zcela nejlepší volba. Levné stavební materiály a levné vybavení se velmi často poměrně brzy pokazí a je nutná jeho oprava, v horším případě výměna.

Velké problém nastává v případech, kdy dojde k poruše vybavení například zabudovaného ve zdi. Velmi často se jedná o záležitosti koupelny a toalety. Instalované vybavení se musí ze zdi vybourat a složitě reklamovat, proto je vhodné investovat do kvality. Dle firmy Rekonstrukce bytu Praha je největším omylem klientů nákup vlastního vybavení. Ano, klient sice ušetří, ale pokud náhodou dojde k poruše, musí danou věc reklamovat sám a tato reklamace je velmi často komplikovaná.

Ideální volbou je vyřešení všech dodávek materiálu a zařizovacích předmětů přes firmu, která rekonstrukci bude provádět. Firma vše namontuje a drží nejen záruku na práci, ale rovněž záruku na kompletní dílo, což je pro klienta zcela zásadní. Pokud se cokoliv poškodí, je firma nucena jet závadu opravit nebo vadnou věc vyměnit. Pravidel výběru firmy provádějící rekonstrukce je více, pokud máte zájem o všechny, navštivte například web firmy Rekonstrukce bytového jádra Praha nebo zmíněné firmy Rekonstrukce bytu Praha.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *