Sieve Kitchen Utensil Kitchen  - congerdesign / Pixabay

Nápadů na to, co by vaše blízké potěšilo během Vánoc, není nikdy dost. Podívejte se, co všechno je možné pořídit, a naskočte na vlnu vychytávek a gadgetů, která teď doslova hýbe světem.

Děti mají rády především nejrůznější kreativní potřeby a pomůcky. Ale nepohrdnou ani nápaditou dekorací pokoje. A dospělí? Těm nejspíše uděláte radost čímkoliv, co jim usnadní každodenní přípravu jídla.

Když chcete dětem dopřát něco navíc

Při přemýšlení o výběru toho nejlepšího dárku se podívejte na to, co aktuálně „frčí“ mezi kamarády vašich ratolestí. Nejspíš objevíte pestrou sbírku nejrůznějších slizů a inteligentních písků. Tyto hračky mají výhody i pro vás – nenadělají totiž skvrny na koberci ani na stěnách, což je jednoznačné plus.

Pokud chcete vše pro děti, nezapomeňte ani na nápadité dekorace do pokoje. Závěsy, figurky z oblíbených filmů, pěnové hrací podložky, na kterých nebudete dětem nikdy zima – to je jen malý seznam toho, co je možné malým nezbedům dopřát. A evergreenem jsou také mluvící plyšáci, kteří udělají radost i těm nejmenším dětem. A pokud na ně navíc budou mluvit anglicky, děti si nenásilně rozvinou i své komunikační dovednosti v jiném jazyce.

Kuchyni nepochybně vládne silikon

Když je ve hře připravování jídla, chceme, aby vše proběhlo maximálně rychle, efektně a bez zbytečného znečištění. A právě silikonové vychytávky do kuchyně se dokážou o toto všechno postarat. Silikon stačí jen omýt houbičkou, nevadí mu vysoké teploty, a vždy z něj vše jednoduše vyklepnete nebo vyklopíte.

Ze silikonu lze vytvořit perfektně doléhající pokličky na hrnec, formy na „volská oka“, díky nimž už vaše snídaně nikdy nebude fádní, a mnoho dalších báječných šikovných pomocníků. Ale s dárky byste si měli také hrát, a to doslova. Tak proč nepořídit třeba vtipný výrobník na led nebo designový držáček na nože, který potěší kohokoli, kdo se na něj podívá?

Pokud nevíte, kde takové nápady hledat, vyzkoušejte stránky https://www.pepovasleva.cz/. Najdete tu všechno a za báječné ceny.

Tip pro vás: Ideální dárek pro nastávající miminku je zavinovačka pro miminko.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *