Dojíždět každý den za Prahu jen kvůli občasným procházkám v lese? Už není třeba každodenního trápení v kolonách, rezidenční projekt Malešický háj otevírá své brány novým obyvatelům a zahrne je soukromím a luxusem v podobě lesa. Vysoké standardy bydlení cílí na movitou klientelu, která touží zůstat v centru dění, ale odpočívat v přírodě. Na výběr je celkem 107 bytů od garsonek po penthousy, a prodej byl již spuštěn.

Pro milovníky luxusu

Bydlení v souladu s přírodou? Nové byty Praha 10 nabízejí dokonce les, který je součástí a lze v něm trávit volný čas procházkami nebo aktivním pohybem. Výstavba nových pěti domů zohledňuje okolní krajinu, minimalistická architektura z pera renomovaného architektonického studia Loxia přináší promyšlené funkční dispozice. Díky tomu budou mít všichni budoucí obyvatelé dostatek soukromí také na předzahrádkách, balkonech nebo terasách, které přináleží k jednotlivým bytům.

Katalog bytů obsahuje i penthousy

Exkluzivní katalog bytů obsahuje perly i v podobě bytů 5+kk ve stylu penthousů s výměrou přes 139 m² s terasou a výhledem na město či blízkou zeleň háje. Na výběr jsou však i menší byty včetně garsonek, které jsou však konstruované ve stejně vysoké kvalitě. Okna ve všech bytech jsou plastová s bezpečnostními trojskly poskytující úplné odhlučnění od ruchu z venku, podlahy jsou z dřevěné dýhy, použitá keramika je značky Villeroy & Boch.

Výborná lokalita s veškerou vybaveností

Je vhodné bydlení pro rodiny v Malešicích? Rozhodně! Kromě zeleně a možnosti aktivního odpočinku všichni členové rodiny ocení perfektní dostupnost lokality veřejnou hromadnou dopravou. Je však možné také parkování v podzemních podlažích, kde se kromě garáží nacházejí i sklepní kóje s výměrami od 1,8 do 4,1 m² vhodné pro uskladnění sportovního vybavení nebo sezónních potřeb. V okolí bytových domů je taktéž veškerá občanská a sociální vybavenost včetně školy a školky, zdravotních služeb nebo sportovního centra.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *