Kde v Praze najít vhodné bydlení pro rodinu? Důležitá je rozhodně lokalita blízko přírody a dětských hřišť, ale také blízkost mateřských a základních škol. Proto je jedním z míst, která rozhodně stojí za zvážení, pražská Klamovka.

Bydlení na Praze 5 je pro rodiny ideální

Nabídek bydlení pro rodinu na Praze 5 naleznete celou řadu, což není vůbec překvapivé. Zejména oblast Klamovky je totiž ideálním místem pro rodinné bydlení. Blízkost bývalého zámeckého parku, Kinského zahrada či Ladronka, to jsou oblíbená místa pro rodinné pikniky i procházky.

Proč zvolit pražskou Klamovku?

Ovšem lokalita pražské Klamovky nabízí i celou řadu mateřských a základních škol a samozřejmě i dětských hřišť. Děti tak nemusí jezdit do školy na druhý konec Prahy, ale každé ráno chodit pěšky. Kromě vzdělávacích institucí se v pražské Klamovce nacházejí také obchody, restaurace, sportovní zázemí a samozřejmě několik zastávek MHD. Přestože Praha 5 se nachází nedaleko rušného centra, vládne v ní klid a pohoda.

Atraktivní a pohodlné bydlení na Praze 5 díky unikátnímu projektu

Aby bylo bydlení v pražské Klamovce ještě pohodlnější a atraktivnější, vznikl na jejím území rezidenční projekt Vilapark Klamovka, jehož úkolem je poskytnout útulné bydlení v zeleni, soukromí a s přírodou i centrem města na dosah. Tyto moderní byty jsou vhodné pro jednotlivce, páry, ale i rodiny s dětmi. Byty v rámci projektu jsou rozděleny do dvou skupin. Byty na severní straně pozemku nabízejí panoramatický výhled na hlavní město, zatímco byty na jižní straně jsou schované v zeleni a obklopeny dostatečným prostorem pro dětské hry i nedělní rodinné pikniky.

Sháníte-li právě ideální bydlení pro sebe a svou rodinu, dejte šanci Klamovce. Okouzlí vás svou atmosférou a díky skvělé občanské vybavenosti vám nebude nic scházet.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *