Woman Stockings Tights Hat Sofa  - Victoria_Borodinova / Pixabay

Přemýšlíte nad tím, jaké to je, posadit se do kožené sedačky a nechat se tímhle báječně měkkým a hebkým materiálem hýčkat? Nepřemýšlejte a vyzkoušejte si to. Stačí navštívit šikovný showroom, kde se vám předvedou v celé své kráse.

A proč právě kůže? Všeobecné platí, že kožené sedací soupravy jsou extrémně odolné a při správném zacházení a minimální (ovšem pravidelné) údržbě vydrží opravdu dlouho.

Kůže jako jedinečný elegantní prvek pro vaše bydlení

Dáváte přednost pohodlí, ale zároveň chcete, aby vybavení vašeho bytu vypadalo také krásně? Kůže v tomto ohledu nedělá kompromisy. Navíc je velmi přívětivá na dotek. Okamžitě se ohřeje podle teploty vašeho těla a vy tak ani v zimě nebudete usedat na studenou pohovku nebo do ledového křesla.

A ani na údržbu nejsou náročné. Stačí vám jen obyčejný vysavač a mokrý hadřík. A pamatujte také na to, že čím je kůže tmavší, tím více je odolná vůči skvrnám. Takže pokud jí vaše domácnost klade do cesty nástrahy třeba v podobě malých dětí, dopřejte si raději barvy o něco tmavší. Vyplatí se vám to. Pro skutečně luxusní vzhled interiéru pak doporučujeme sedačku sladit s dalšími textiliemi v místnosti.

Na co si dávat pozor

Ale měli bychom zmínit i nevýhody. Nezapomínejte na to, že pravá kůže je velmi jemná. Musíte dávat dobrý pozor na to, abyste ji nepoškrábali třeba kovovými cvočky nebo zipy. U domácího oblečení nejspíš něco podobného nehrozí, ale pro návštěvy mějte vždy po ruce nějaký atraktivní přehoz. A pozor i na čištění abrazivními látkami, rovněž by se vám nemuselo vyplatit.

A kde poznat pohodlí kvalitní německé luxusní sedačky se vším všudy? Vstříc vám vyjde prodejna nábytku Praha Čestlice od společnosti Inelis.cz. Vyberte si svůj showroom a vyzkoušejte si zvolené typy nábytku tak, jako kdybyste je už měli doma. Snáze si tak vyberete ten, který bude vašim potřebám a přáním odpovídat nejlépe.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *