Podzim nebývá k zahradnímu vybavení právě přívětivý. Neustále se střídající teploty nebo vytrvalé deště dokáží i na tom nejodolnějším nábytku zanechat nesmazatelné stopy. A to vše navíc pod bedlivým dohledem sousedů, před nimiž vás ještě donedávna chránila hustá clona listí

Naštěstí nejde o neřešitelné problémy, stačí si pořídit šikovné zakrývací plachty. A s čím vším vám mohou pomoci? Podívejte se na praktické příklady.

Když chcete ochránit své auto

Také nemáte na zahradě či dvorku přístřešek pro svůj vůz, pod nějž by se nedostaly kroupy, ledový déšť či silný vítr? Jako ochrana před počasím nám mohou posloužit právě plachty. Snadno je natáhnete i upevníte a opravdu něco vydrží. Pro jednoduchou manipulaci doporučujeme pořídit si krycí plachty s oky. Snadno je uchytíte opravdu kdekoliv, vypadají dobře a odolají i mechanickému poškození. A stejně dobře vám poslouží i při ochraně nábytku nebo zahradních strojů.

Ochranu bazénu na zimu nepodceňujte

Péči se však vyplatí věnovat i dalšímu vybavení zahrady. Například bazén vyžaduje na zimu opravdu dobré zakrytí, které zabrání vniknutí jakýchkoliv nečistot do vody, což vás na jaře zbaví nutnosti důkladného čistění a leckdy i vypuštění veškeré vody.

Použití plachty by samozřejmě mělo jít ruku v ruce s dalšími opatřeními. Máme na mysli zejména nejrůznější bójky, určené jako ochrana proti promrznutí apod.

Hodí se i trocha toho soukromí

A co si počít s poněkud prořídlou živou obrubou vaší zahrady? Použijte stínící sítě na plot a zajistěte si pořádnou porci soukromí pro jakékoliv zimní a podzimní aktivity  A kde tyto šikovné vychytávky na zahradu pořídit? Firma Plachty Štepáník působí na našem trhu už řadu let. Pro výrobu plachet používá jen ta nejkvalitnější PE vlákna a vyrobí vám i model přesně na míru podle vašich požadavků a přání. Zjistěte více o nabízených možnostech na stránkách Peplachty.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *