Coronavirus Virus Spread Flu  - mohamed_hassan / Pixabay

Letošní podzim rozhodně nepatří k nejjednodušším obdobím roku. K virózám a nachlazením, které nás dokázaly značně potrápit v minulých letech, se přidala navíc další neoddiskutovatelná hrozba – COVID-19.

Pokud si tedy i vy plánujete pořídit doplňky stravy se všemi nezbytnými vitamíny a minerály, nechte si od nás dobře poradit. Zaměříme se totiž na bylinku, jež to s imunitou opravdu umí – třapatku alias echinaceu.

Únava a vyčerpání nebudou mít šanci

Naši obranyschopnost nejčastěji narušuje každodenní stres a náročné pracovní povinnosti. Také se často cítíte unavení, přetažení apod.? Pak vsaďte na prověřenou bylinku, kterou na obdobné potíže užívali již severoameričtí indiáni.

A pokud ji navíc zkombinujete s tím správným vitamínem, získáte perfektní dvojku, působící ve vzájemné synergii. To znamená, že se obě složky v působení ještě posilují. Vsaďte proto na přírodní produkty, které echinaceu dávají dohromady s vitamínem C. Dáváte-li přednost českým výrobkům, pak je naším tipem Echinacea 500 Plus od Naturvity.

Vsaďte i na doporučení tradiční čínské medicíny

Ta navíc k celému konceptu přidává ještě prospěšné působení známé léčivé houby reishi alias lesklokorky lesklé. Vaše krása a zdraví tak získá opravdu účinného pomocníka, který se postará mimo jiné o:

  • posílení imunity a horních cest dýchacích,
  • podporu při chladném počasí,
  • zklidnění podrážděného krku a hrtanu,
  • zinek, podporující synergické působení všech výše zmíněných složek.

Ať už je tedy vaším cílen „jen“ posílení imunity a eliminace únavy, nebo hledáte účinného pomocníka i pro akutně probíhající fázi onemocnění, bude pro vás echinacea určitě tou správnou volbou.

A kde se poohlédnout po levném, a přitom spolehlivém nákupu? Vaší jistotou může být třeba e-shop Gigalékárna.cz, kde mají žádané produkty vždy skladem, za ty nejlepší ceny a s jistotou rychlého dodání.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..