Furniture Couch Blinds Curtains  - Femke_Pax / Pixabay

Pořídili jste si nedávno nový koberec nebo třeba sedací soupravu? Pak jste si určitě všimli, že k jejich příslušenství patřil i poměrně rozsáhlý návod na doporučenou údržbu. Bohužel pro nás často doporučené postupy zapovídají použití vody nebo horké páry. A co tedy zbývá? Pokud si myslíte, že pouze nepříjemná chemie, pak jste na omylu.

Stačí vsadit na ty správné služby a žádná agresivní čistidla nebudou potřeba. Slyšeli jste někdy o šetrné, ale přitom účinné, a navíc hypoalergenní metodě karbonizace? Exkluzivně ji pro vás jako jediní na světě nabízejí ve firmě Carpetbrothers.cz, působící v oblasti Liberce a jeho okolí.

Vsaďte na českou kvalitu

Jedním dechem se tak postarají o vše – od prachu a špíny, až po nepříjemné roztoče, alergeny a toxiny. Navíc spotřebovávají přibližně o 80 % méně vody, než je běžné u tradičně používaných metod čištění. Zapomeňte na podrážděné dýchací cesty díky působení roztočů nebo agresivních chemikálií. Karbonizace vaše domácí textilie vyčistí a zanechá dlouho svěží. Stačí jen poptat rychlé čištění koberců v Liberci a uvidíte sami.

Od koberců až po sedačku – a s bonusy

U koberců to však rozhodně skončit nemusí. Celý postup lze totiž použít i na sedačky. Zaujme vás nejenom svou technologií, ale také dlouhodobým působením. Nezískáte totiž pouze aktuálně čisté textilie (mimochodem karbonizace se o prach, odolnou špínu, roztoče i plísně postará rovnou z 98 %), ale také dva až tři měsíce, během nichž budou vaše sedačky a koberce proti útokům alergenů i roztočů chráněny.

A pokud si připlatíte i za speciální technologickou úpravu, prodlouží se tato doba několikanásobně. A díky již zmíněné aplikaci minimálního množství vody je možné sedačku i koberec začít používat prakticky okamžitě. A kde čištění sedaček v Liberci poptat? Zamiřte na stránky Carpetbrothers.cz. Najdete zde další informace i šikovný objednávkový formulář.

Apartment Home Interiors  - promofocus / Pixabay
Chcete-li opravdu kvalitní čištění koberců a sedaček, pak vsaďte na to s hypoalergenním účinkem
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *