Láká vás netradiční podoba domácnosti a rádi byste si odpočinuli od strohých linií moderních prostorů? Zařiďte si svůj domov v souladu s vintage nebo retro zásadami. Jak se liší?

Tento styl nikdy nezestárne

Výhoda obou stylů je jejich nadčasovost. Když si takto zařídíte svou domácnost, nemusíte se obávat, že vám za deset let vyjde z módy. Vše spolu dokonale ladí, a to do poslední úchytky. Když si jednou dáte záležet na podobě své domácnosti, již nikdy to nemusíte měnit. Vyberete si kvalitní nábytek, ale i solitérní prvky do interiéru. Policový systém clever cube bude představovat trvalou hodnotu. Interiér se vám nikdy neokouká.

Oblíbený vintage styl aneb vítejte ve starých časech

Vintage nezestárne. Vintage již staré je. Toto pravidlo je zlaté a bude se vám hodit pokaždé, kdy budete zařizovat jednotlivé místnosti. Hledejte si originální kousky pro svou domácnost na bazarech, renovujte je a dodejte jim zcela novou podobu. Kombinujte jednotlivé kousky s historickou hodnotou. To, co jedni považují za přebytečné, se pro vás stane základem dokonalé domácnosti. Do prostoru přidejte originální umělecké dílo. Držte se barevné jednoty, kterou občas rozbijete jediným ústředním prvkem.

Retro si na staré časy hraje, lehce a vesele

Raději byste ve své domácnosti měli zcela nové spotřebiče, předměty i nábytek? Vsaďte na retro styl a ponořte se třeba do zlatých šedesátých let minulého století. Tapety s geometrickými tvary budou tvořit základ místností, nábytek bude mít oblé hrany a bude přímo lákat k posezení. V kuchyni nesmí chybět kulatá retro lednice s mrazničkou. Hrejte si a radujte se ze své domácnosti. Retro je výborný nápad, jak získat nadčasovou domácnost.

Retro i vintage si zařídíte za pár chvil. Stačí se jen zaměřit na vhodné kusy nábytku i bytové textilie. Toto zařizování vás bude bavit!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *