Beautiful Garden House House Spring  - jotoya / Pixabay

Čeká vás stavba nového bydlení? Pak určitě přemýšlíte nad tím, jak vše zařídit co nejrychleji a přitom nijak neslevit z požadovaných standardů. Ty tam jsou doby, kdy vyhotovení projektů trvalo několik let.

Oblíbeným řešením je zejména stavba domu na klíč. Vy jen schválíte parametry nové stavby a o nic víc se nestaráte. Firmy za vás mnohdy vyřídí i veškerá příslušná povolení. Ale jak si vybrat skutečně spolehlivou společnost?

Chtějte reference – vždy a všude

Každý dobře provedený moderní dům na klíč přináší svým uživatelům řadu výhod.  Je tedy logické, že se s nimi chtějí pochlubit. Každá dobře pracující firma tedy musí mít k ruce dobré reference. Hledejte zejména internetové stránky s přehledem již hotových realizací včetně odpovídající dokumentace.  S ničím menším se nespokojte!

Tip pro vás: Český výrobce střešních a fasádních krytin – Blachotrapez.

Nedělejte kompromisy, dbejte na maximální variabilitu

A co chtít dál? Určitě různé typy možných projektů. K dispozici by neměl být je jeden jediný model, který si můžete tak nanejvýš přizpůsobit prostřednictvím vnitřního rozvržení. Koneckonců – bydlet tu přece budete vy, tak proč si nedopřát jen to nejlepší? Na nějaké uhýbání a kličkování mezi požadavky není v tomto případě rozhodně místo!

Ušetřete na tom správném místě

Jsou vám sympatické spíše moderní nízkoenergetické domy? Pak si pamatujte, že na jejich výstavbu nemusíte být sami. Může vám totiž pomoci stát, a to prostřednictvím dotačních programů. Protože však orientace v požadavcích „úředního šimla“ nebývá jednoduchá, vsaďte i tady na pomoc od profíků. Koneckonců, například program  Nová Zelená úsporám nabízí na stavbu rodinného domu až půl milionu korun. Bylo by tedy škoda této nabídky nevyužít.

Bez osobní schůzky to nejde

A konečně – každá firma na výstavbu rodinných domů by neměla fungovat jen v on-line prostředí. Ani ta sebelépe popsaná poptávka totiž nenahradí osobní kontakt, během něhož je možné doplnit množství detailů, které by vás předtím ani nenapadly. Teprve poté je na řadě vyřízení dokumentace a podpis smlouvy. Svědčí to o kvalitě poskytovaných služeb – na to nezapomínejte.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *