Pc Hardware Man Personal Computer  - JESHOOTS-com / Pixabay

Ty tam jsou naštěstí časy, kdy bylo třeba s koupí nové hry pořídit i novou PC sestavu. Dnes je většina nových digitálních pecek navrhována tak, aby mohla „jet“ i na starších modelech. Pokud se ovšem nechcete ochudit o špičkový herní zážitek, pak se rozhodně nespokojte s žádnou šunkou, která parametry jednotlivých her splňuje jen tak tak.

Vaše herní PC by se mělo pro ucházející zážitek vždy pohybovat alespoň ve zlatém středu požadovaných parametrů. Pokles na samou hranici hratelnosti vás totiž jednoznačně připraví o spoustu herních zážitků.

Zisk pro prodejce, nevýhody pro hráče…

… přesně takto by šla charakterizovat většina nabízených modelů na našem trhu. A přitom je u nich snaha o šetření mnohdy až směšná. Kdyby jen zákazník věděl, že za lepší základní desku nebo chladiče si často stačí připlatit jen pár stokorun! O to by se ovšem  prodejcům snížil zisk, že ano…

Také byste rádi vydali peníze navíc, ovšem jedině se zárukou výsledků? Pak svého nového prodejce na herní PC sestavy hledejte podle toho, zda umí sestavovat počítače na míru podle vašich požadavků. A jaké otázky by měly zaznít?

  • Kolik jste ochotni do nové sestavy investovat?
  • Jaké hry nejčastěji hrajete?
  • Užíváte PC sami?
  • Chcete, aby měl zabudovány i nějaké „rezervy?“

Pokud vám tyto otázky (a ještě spoustu dalších) prodejce nepoloží, jděte o dům dál. Dostali byste totiž opět nějaký univerzální herní kousek bez špetky jakéhokoliv pokusu o individualitu.

Ani hotové sestavy nejsou k zahození, musí však obsahovat možnost tunningu

Technice trochu rozumíte, takže chcete jen přijít a nakoupit? Pak by vám mohly vyhovovat již sestavené herní počítače, připravené k odeslání až k vám domů. A jak poznat kvalitu? Tak, že vám dovolí si za některé vychytávky připlatit. Může jít třeba o CD mechaniku, HDD nebo větší SSD. Vyzkoušejte si to v praxi u specialistů na stránkách Herni-pc-sestavy.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *