Refinancování hypotékyVzali jste si hypotéku a požadované splátky vám připadají vysoké? Domníváte se, že snížení splátek je jedinou možností, jak se dostat z momentální finanční tísně? Ano, i vy si můžete přilepšit a získat nějakou korunu navíc do vašeho rozpočtu. Stačí si projít podmínky refinancování vaší stávající hypotéky a najdete skvělé řešení!

Refinancování hypotéky bude vyřízeno po doložení všech potřebných dokumentů. Půjčit si můžete až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Splácení úvěru je možné na maximálně 25 let. Lze praktikovat zjednodušené a rychlejší refinancování úvěru, kdy není třeba předkládat všechny dokumenty, protože se využijí podklady z původního úvěru. Čerpání hypotéky proběhne jednorázově a na účet dřívějšího věřitele se bezhotovostně převede celý zůstatek původní hypotéky.

Výhody refinancování hypotéky

Hypotékou po webu má pro vás hned několik výhod. Vyřízení hypotečního úvěru je bez poplatku. Na hypotéku získáte nižší úrokovou sazbu, tím pádem budou i splátky nižší. Snížení splátek je možné i díky splácení na delší časové období. Vaše stávající hypotéka bude zcela splacena nově poskytnutou a vy budete splácet jen novou – s novými úroky, splátkami.

Kalkulačka refinancování hypotéky
vám umožní si snadno spočítat, jak na tom budete v případě realizace refinancování stávající hypotéky. Do online kalkulačky stačí doplnit požadované údaje a brzy se dozvíte, co vás zajímá nejvíce –kolik vás to bude stát a kolik ušetříte v porovnání se stávající hypotékou.

Příznivě se snad bude vyvíjet i další finanční politika, dokonce má podle znalců dojít v letošním roce k růstu ekonomiky a zvýšení HDP. Příznivou zprávou je, že poslední sazby ČNB zůstaly stejné. I vám se uleví v placení, protože se nijak extrémně nebudou zvedat úrokové sazby, získáte lepší hypotéku díky refinancování a požadovaná splátka bude snesitelnější pro váš rodinný rozpočet.

Similar Posts

0 komentářů

  1. Oproti hypotéce, která je obvykle sjednána s pevnou dobou fixace, je úvěr ze stavebního spoření možno refinancovat kdykoli, není tedy třeba čekat na skončení doby fixace.

  2. Refinancování hypotéky, bych řešil podobně jako Petr. Nejlepší volba je si udělat stavební spoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *