vnitni-roletyI když jsme téměř na konci října, sluníčko nás svými paprsky častuje v dostatečné míře. Pokud máte byt, či obývací pokoj situován na jižní stranu, jistě se vám již nesčetněkrát stalo, že jste během sledování oblíbeného seriálu nebo napínavého filmu museli odskočit „zatáhnout okno“. Nadbytek slunečních paprsků vás v danou chvíli obtěžoval a sledování obrazovky v jejich přítomnosti bylo takřka nemožné. Pokud vás kromě slunečních paprsků obtěžuje přílišné horko, v zimních měsících chlad nebo celoroční hluk z hlavní silnice, která je nešťastně situovaná přímo pod vašimi okny, je nejvyšší čas pořídit si praktické a vysoce designové rolety do oken.

Proč právě látkové rolety do oken?

Vzpomínáte si na časy, kdy vaše okna „zdobily“ klasické hnědošedé rolety, které se vyhrnuly vždy bez varování a v tu nejméně vhodnou dobu? Tak na tyto časy a nepraktické interiérové doplňky urychleně zapomeňte. V současné době hrají prim kvalitní látkové rolety, které zabraňují nejen prostupu slunečních paprsků skrz okna, ale také působí dokonalým estetickým dojmem. Tento typ rolet můžete vybírat z nepřeberného množství barev, látek i materiálů. Jejich cenová dostupnost vás také velmi mile překvapí.

Když chcete ušetřit

Pokud musíte během zimy pravidelně přitápět a hrozíte se účtů za energie, pořiďte si předokenní rolety, které mají nejen funkci stínící, ale také izolační. Zbaví váš interiér hluku a zabrání unikání tepla v chladnějších měsících. V létě jejich izolační vlastnost oceníte naopak tehdy, pokud si budete chtít odpočinout ve stinném koutku pokoje, který nebude vystaven tropickým teplotám. Předokenní rolety také chrání před zvídavými zraky okolí nebo potencionálními zájemci o obohacení se vašim osobním majetkem. Rolety je možno umístit jak do klasických, tak do střešních oken a ovládat je můžete pohodlně pomocí dálkového ovládače.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *