wellnessJak vypadá obyčejný den typické české rodiny? Ráno je nutno vypravit děti do školy a sebe do práce. Odpracovat si svých osm nebo dvanáct hodin, nachystat večeři, svačiny pro děti na druhý den, napsat úkoly, naplnit pračku, zajít s domácím mazlíčkem, vyžehlit manželovi košili na ráno a upadnout do postele abychom měli dostatek sil na úkoly nadcházejících dnů. Že se v této stručné charakteristice poznáváte? Pak nám jistě dáte za pravdu, že udělat si čas pro sebe a zrelaxovat tělo včetně mysli je v této uspěchané době takřka nemožné. Ale ani sebedokonalejší tělo není stroj s neomezenou energií. Jednoho dne začne jednoduše stávkovat a vyžaduje čas nezbytný pro regeneraci. V případě, že i na sobě pozorujete známky vyčerpání, je nejvyšší čas na plnohodnotný odpočinek.

Romantika ve dvou

Hoďte starosti a strasti všedních dnů za hlavu a vyrazte s protějškem na romantický wellness pobyt. Obliba víkendových pobytů rok od roku stoupá. Úměrně tomu se zvyšuje také kvalita lázeňských služeb. Zakoupit si již dnes můžete speciální balíčky, ve kterých je zahrnuto jak samotné ubytování, tak strava a celá škála nejrůznějších lázeňských procedur. Užívat si můžete relaxačních masáží, vířivek, saun a dalších wellness zážitků, na které vám v běžném denním kolotoči nezbývá čas. Uvidíte, že takový romantický pobyt v lázních prospěje nejen vašemu tělu a mysli, ale také vztahu.

Užijte si netradiční Silvestr

Pokud si během roku nestihnete vyčlenit ani jeden volnější víkend, během kterého byste navštívili lázně ve svém okolí, zkuste se zaměřit na letošní Silvestr a prožijte jej trošku jinak a netradičně. Proč se zbytečně zdržovat s přípravou bohatého pohoštění pro návštěvy, utrácet hromady peněz za šampaňské k půlnočnímu přípitku? Každoroční spěch a shon vyměňte za silvestrovské pobyty, v rámci kterých o vás bude doslova královsky postaráno. Jezte a pijte, co hrdlo ráčí, užívejte si bohatý doprovodný program a oslavte příchod nového roku kouzelným ohňostrojem a se skleničkou šampaňského v ruce. Věříme, že na takové oslavy Nového roku si rádi vzpomenete i po letech.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..