Praktické a zábavné pěnové puzzle
Praktické a zábavné pěnové puzzle

Puzzle je oblíbené ve všech svých variantách, protože se při něm zabaví nejen děti, ale i dospělí. Pokud se zaměříme na puzzle pro nejmenší děti, nemůžete vynechat pěnové puzzle. Je praktické, příjemné na dotek, navíc pružné a ohýbatelné, takže se dají sestavovat i různé 3D modely.

Pěnové puzzle pro předškoláky

Puzzle pro nejmenší patří k vynikajícím pomůckám pro děti, protože se zábavnou formou mohou naučit mnoho užitečných věcí. Úplně nejmenší kluci a holčičky poznávají pomocí puzzle dílků tvary a barvy. Jednoduše mohou zasunout například zvířátka do příslušného otvoru. Předškolní děti a prvňáčci si s puzzlíky vyzkoušejí své znalosti čísel a písmenek.

Místo, kde si děti hrají…

Pěnová puzzle se snadno poskládají do sebe a ihned máte praktický koberec. Pěnové koberce vytvoří místo, kde si děti mohou bez obav hrát. Budou je příjemně hřát od podlahy a navíc si dobře uvědomí, že právě tady je jejich hrací království. Pěnové koberce mohou dobře posloužit jako podložky pod stolky se židlemi, nebo pod různý dětský nábytek. Vybírat můžete z několika variant – barevných bez vzorů, s divokými a domácími zvířaty, s písmenky, číslicemi a jinými motivy. V případě, že vlastníte dětský bazének, zkuste si koberec z puzzlíků dát jako podložku a uvidíte, jak se bude chránit nejen bazén, ale dojde i k tlumení pádů.

3D modely

Pěnové puzzle zahrnují také 3D pěnové skládačky, vhodné k rozvíjení motoriky prstů a rukou, představivosti a prostorového vnímání. Mezi hračkami najdete pěnové auto, dvouplošník, kolotoč, medvídka, vrtulník, vláček, plachetnici a mnoho jiných hraček k sestavení.

Pro vaše děti je určitě bezpečí to nejdůležitější. Z tohoto důvodu se vyplatí preferovat české produkty, navíc opatřené známkami Bezpečné hračky a Česká kvalita. Otestované výrobky jsou pro vás zárukou, že například nedojde k uvolňování toxických látek.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *