Vždy jste snili o takovém pravém a nefalšovaném domácím letišti? Konečně jste si svůj sen splnili a pořídili postel, do které se vleze téměř celá vaše rodina? Aby se vám spalo skutečně jako v pohádce, pořiďte si ještě luxusní povlečení, které bude tou pomyslnou třešničkou na dortu. Jaké možnosti při výběru ložního povlečení a prostěradel máte?

Luxus pro náročné

Pokud si libujete v luxusu a milujete netradiční materiály příjemné na dotek, sáhněte po povlečení z bavlněného saténu. Tento typ povlečení je velmi příjemný na dotek a zároveň si zachovává vlastnosti typické pro klasickou bavlnu. Aby zůstalo saténové povlečení co nejdéle jako nové, věnujte pozornost doporučení výrobce, které udává, jak by měla vypadat údržba takovéhoto typu ložního prádla.

Krepové povlečení nestárne

Stále velmi oblíbené krepové povlečení má doma snad každý z nás. Díky nejmodernějším technologiím a kvalitním materiálům však můžete nově vlastnit i novou řadu krepového povlečení, které se vyznačuje nejen originálním vzhledem, ale také skutečností, že jej před použitím nemusíte žehlit. Krepové povlečení je navíc vybaveno praktickým zapínáním na zip a zakoupit jej můžete ve standardních i atypických velikostech. Díky materiálu, který tvoří 100 % bavlna, si tento typ povlečení zachovává svou barvu i tvarovou stálost.

Klasické bavlněné povlečení

Bavlněné povlečení patří mezi nejoblíbenější druh ložního prádla. Pokud vás nebaví „klasika“, vyzkoušejte moderní povlečení z hladké bavlny, která si vás získá svou barevnou a tvarovou stálostí. Praktická stránka povlečení je taktéž neopomenutelná, v případě znečištění zabrání poškození samotné přikrývky nebo matrace. Vybírejte z nepřeberného množství motivů a barev a doveďte svou ložnici k absolutní dokonalosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *