Luxusní bydlení v Praze i pro ty nejnáročnější

Luxusní bydlení v Praze i pro ty nejnáročnějšíVždy jste snili o rodinném domě nebo luxusně vybaveném bytě v našem hlavním městě? Doposud jste však neobjevili nic, co by vaše představy o dokonalém bydlení bez jediné chybičky splňovalo? Pak neztrácejte na elánu!

Máme pro vás totiž několik zajímavých tipů na rodinné domy a byty, jež jsou součástí luxusních developerských projektů společnosti FINEP, které mohou splnit i vaše sny dokonalém bydlení v Praze.

Kaskády Barrandov – skvost na Praze 5

Barrandov je již od nepaměti považován za luxusní rezidenční čtvrť, ve které je bydlení opravdovým a nefalšovaným zážitkem. Chcete-li se stát jedním ze spokojených rezidentů, začněte se zajímat o unikátní developerský projekt Kaskády Barrandov, který vstupuje do své VI. etapy. Tato etapa nabízí 63 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. V okolí projektu je perfektně zajištěná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost včetně zalesněných ploch k odpočinku a relaxaci.

Bydlení nad Přehradou

Třetí etapa tohoto nadčasového projektu přináší 93 nových bytů včetně mezonetů ve vysokém standardu situovaných na Praze 10. Nové byty Praha 10 představují nejen splněný sen mnohých zájemců o exkluzivní bydlení, ale také výhodnou investici do budoucna. Ceny bytů se pohybují od 1 700 000, až po 6 000 000 za ty nejluxusnější mezonety o dispozicich 4+kk.

Ani na milovníky rodinného bydlení nezapomínáme!

Pokud jste celý život bydleli v bytě a konečně jste se odhodlali ke koupi rodinného domu, i pro vás máme několik atraktivních tipů. Jedním z nich jsou například zbrusu nové rodinné domy v Praze – Štěrboholech nebo Stodůlkách (Praha 5). V okolí rodinných domů naleznete jak veškerou občanskou vybavenost, tak výborně zajištěnou dopravní dostupnost. Prodej rodinných domů v Praze zajišťují pouze zkušení odborníci, kteří se rádi přizpůsobí vašim představám a požadavkům.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *