Dlouhá zima napáchala na naší psychice, ale zejména postavě značné škody. Nějaké to kilo navíc se objevilo téměř u každého z nás. První sluneční paprsky nás však nutí odkládat těžké bundy a dlouhé kalhoty. Své zimou a nezdravým životním stylem zdevastované tělo proto dáváme na odiv široké veřejnosti. Patříte do skupiny těch, kteří si dokáží představit svou postavu o nějaké to kilo lehčí? V případě, že odpovíte kladně, urychleně zapomeňte na drastické a život ohrožující diety nebo „zázračné“ hubnoucí přípravky, se kterými jakoby se v poslední době doslova roztrhl pytel. Máme pro vás speciální dietní program, se kterým získáte postavu snů i vy! To vše bez zbytečného hladovění a podrážděnosti.

ID-10045366Zázrak jménem proteinová dieta

Představujeme vám moderní způsob hubnutí a formování postavy bez zbytečných vedlejších účinků. Speciálně navržená dieta má přívlastek proteinová a je založena na konceptu tzv. PSMF – Protein Sparing Modified Fast (proteiny šetřící modifikovaný půst). S touto dietou dosáhnete rychle a účinně úžasných výsledků – to vše bez pocitu hladu a tolik obávaného jo-jo efektu. Díky přesně stanovému jídelníčku a objemu kvalitních bílkovin může být úbytek váhy opravdu velmi zajímavý. Součástí proteinové diety jsou příjemné pocity a dobrá nálada. Podrážděnosti a agresivity vůči okolí se tedy v průběhu dietního stravování rozhodně bát nemusíte.

Je proteinová dieta bezpečná?

Na rozdíl od „zaručeně účinných“ hubnoucích přípravků a diet jiných nebo podobných, můžeme říci, že proteinová dieta je pro zdravého člověka naprosto bezpečná. Zároveň také představuje moderní a vysoce účinný způsob redukce hmotnosti. Pokud se tedy i vy chcete zbavit přebytečných kil, kontaktujte naše výživové specialisty, kteří vám rádi poradí, jak na to! Věříme, že výsledný efekt vás velmi příjemně překvapí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..