Dlouhá zima napáchala na naší psychice, ale zejména postavě značné škody. Nějaké to kilo navíc se objevilo téměř u každého z nás. První sluneční paprsky nás však nutí odkládat těžké bundy a dlouhé kalhoty. Své zimou a nezdravým životním stylem zdevastované tělo proto dáváme na odiv široké veřejnosti. Patříte do skupiny těch, kteří si dokáží představit svou postavu o nějaké to kilo lehčí? V případě, že odpovíte kladně, urychleně zapomeňte na drastické a život ohrožující diety nebo „zázračné“ hubnoucí přípravky, se kterými jakoby se v poslední době doslova roztrhl pytel. Máme pro vás speciální dietní program, se kterým získáte postavu snů i vy! To vše bez zbytečného hladovění a podrážděnosti.

ID-10045366Zázrak jménem proteinová dieta

Představujeme vám moderní způsob hubnutí a formování postavy bez zbytečných vedlejších účinků. Speciálně navržená dieta má přívlastek proteinová a je založena na konceptu tzv. PSMF – Protein Sparing Modified Fast (proteiny šetřící modifikovaný půst). S touto dietou dosáhnete rychle a účinně úžasných výsledků – to vše bez pocitu hladu a tolik obávaného jo-jo efektu. Díky přesně stanovému jídelníčku a objemu kvalitních bílkovin může být úbytek váhy opravdu velmi zajímavý. Součástí proteinové diety jsou příjemné pocity a dobrá nálada. Podrážděnosti a agresivity vůči okolí se tedy v průběhu dietního stravování rozhodně bát nemusíte.

Je proteinová dieta bezpečná?

Na rozdíl od „zaručeně účinných“ hubnoucích přípravků a diet jiných nebo podobných, můžeme říci, že proteinová dieta je pro zdravého člověka naprosto bezpečná. Zároveň také představuje moderní a vysoce účinný způsob redukce hmotnosti. Pokud se tedy i vy chcete zbavit přebytečných kil, kontaktujte naše výživové specialisty, kteří vám rádi poradí, jak na to! Věříme, že výsledný efekt vás velmi příjemně překvapí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..