Led Light Bulb Energy Led Lighting

Naše tělo je na střídání dne a noci, a s tím souvisejícího slunečního cyklu, dokonale připraveno. Pokud ho však nechtěně šokujete například noční cestou na toaletu s rozsvíceným světlem, nemusí být už váš další spánek tak kvalitní.

A zdaleka nejde jen o nepříjemné pocity, štípání očí apod. Narušena může být celková biorovnováha a harmonie organismu. Hůře se usíná, spánek není tak hluboký a ráno můžete mít potíže se vstáváním.

Jak na bezpečné pochůzky během noci?

Abyste podobnému scénáři předešli, pořiďte si pro jistotu noční světlo. Vybírejte takové, které nemusíte aktivně hledat a zapojovat. Možnosti jsou v zásadě dvě:

  • světlo se senzorem pohybu,
  • světlo se senzorem aktuální intenzity slunečního záření.

Chcete-li svému tělu dopřát skutečně ničím nerušenou noc, vsaďte na druhou variantu. Světlo se vám tak nikdy nečekaně nerozsvítí do obličeje a vy už od začátku přesně uvidíte, kam vaše kroky směřují.

A jakou barvu vybrat? Vyhněte se ostrým žlutým, červeným a zeleným tónům. Naopak na fialovou, modrou, hnědou a oranžovou barvu (v rozumných odstínech) si vaše oči zvyknou téměř okamžitě. A je-li takové světlo umístěno stranou od vašeho standardního spacího místa – například na chodbě nebo v předsíni – nemusíte se narušení svého spánkového cyklu bát.

LED osvětlení vám peníze navíc z kapsy nevytáhne

Šikovné noční světýlko by nemělo ani příliš ovlivňovat váš účet za elektřinu. Moderní LED technologie jsou maximálně úsporné, a pokud je navíc dáte dohromady s nejnovějšími trendy, přinesou k vám domů i kousek elegantního umění.

Nevěříte? Dokáží vám to světla lithophane od Litho.cz. Na první pohled vypadají nenápadně, ale už na ten druhý vás překvapí doslova uměleckými křivkami. Stačí je zapnout a kochat se obrazy, které před vás světlo promítne. Výběr je opravdu široký. K mání jsou krajinky, zvířata, lidé, technika… nebo výroba na zakázku třeba podle vaší fotografie. Světla lithophane se tak mohou stát i velmi milým dárkem.

Led Led Strip Lights Festive
Klid a jistotu během spánku zajistí noční světla nejenom dětem
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *