Krátký telefonický hovor, kterým si ověříte, že jsou děti po škole u kamaráda a všechno je tak, jak jste si původně domluvili. Kontrola aktuální polohy, časomíra, krokoměr, dotykový displej šitý na míru i těm nejmenším. Přesně tohle nabízejí hodinky s GPS lokátorem, které děti mohou nosit klidně celý den. Pohodlný gumový pásek a voděodolné provedení, to je skutečná sázka na jistotu. V případě nouze je tu také SOS tlačítko, díky němuž rodiče okamžitě dostanou upozornění, že je něco v nepořádku a budou moci neprodleně zasáhnout.

Vhodné i do školních lavic, kde nahradí mobil

Smartphone je dnes pro dospělé nezbytný, ale potřebují jej nutně i vaše děti? Jsou už na něj dost staré? A především – mohou si jej vzít do školy, aniž by hrozilo, že jej ztratí nebo jim elektroniku zabaví přísnější učitelé? Dětské hodinky s GPS umožní nepřetržitý rodičovský dozor i bez mobilu v tašce. Hodinky jsou praktické, disponují řadou užitečných funkcí – děti mohou například i poslat snímek okolí, který si od nich rodiče vyžádají. Dnešní doba přeci velí jasně, bezpečnost především! Nikdo si ale nepřeje, aby byly děti vystaveny posměchu spolužáků proto, že je rodiče pořád jen kontrolují. Hodinky s GPS jsou kontrolou velmi nenápadnou, kterou společnost na dětském hřišti nebude za chvíli ani brát v potaz.

Pro klid v duši, stačí jenom zavolat

Podobně jako v případě mobilu – i tady je umožněn krátký telefonický hovor, jímž se ujistíte, že je vše, jak má být. Díky praktické LED diodě si děti posvítí na cestu mezi panelovými domy, až půjdou večer ze sportovního tréninku. Hodinky budou prakticky neustále na ruce a když si je vaše ratolesti zapomenou sundat ve sprše, vůbec to nevadí! Krátkou spršku vody totiž voděodolné provedení hravě zvládne. Přesvědčte se o tom na cel-tec.cz!

hodiny s GPS, hodinky pro děti
Dětské hodinky s GPS aneb nepřetržitý dohled pro rodiče
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..